seriale
Netflix: Serial "Obserwator" rozsławił dom w Westfield. Mieszkańcy mają dość
Mr Big

Nowy "Seks w wielkim mieście" bez Mr. Biga! Nie wystąpi w projekcie HBO Max

MTB,
21.02.2021 20:22

Chris Noth nie wróci na plan kultowego serialu. Co stanie się z małżeństwem Carrie Bradshaw i Mr. Biga w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", czyli "And just like that"? Tego jeszcze nie wiadomo.

bGyQKAIz

Fani "Seksu w wielkim mieście" mogą być bardzo zawiedzeni - Mr. Big nie powróci w reboocie serialu. Co się z nim stało? Jak scenarzyści poradzili sobie z nieobecnością Chrisa Notha? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak według Page Six decyzja aktora ostateczna.

Mr. Big po raz ostatni pojawił się w kinowej produkcji "Sex and the City 2". Carrie Bradshaw i John James Preston przechodzili wówczas trudny okres w swoim małżeństwie. Film skończył się jednak dobrze - para postanowiła dalej pracować nad relacją. Czy niechęć udziału Notha w projekcie HBO Max oznacza, że ich starania okazały się bezowocne i para się rozstała? Albo gorzej - co, jeśli coś strasznego przydarzyło się Mr. Bigowi?

Niestety, jak na razie możemy tylko zgadywać.

trwa ładowanie posta...

Równie niejasne są losy Samanthy (granej przez Kim Cattrall) czy męża Mirandy, Steve'a (granego przez Davida Eigenberga). Zarówno Cattrall, jak i Eigenberg postanowili nie wracać na plan. Fani produkcji byli zaskoczeni zwłaszcza decyzją serialowej Samanthy - nawet milion dolarów, które proponowano jej za odcinek, nie przekonało aktorki do zmiany planów zawodowych.

bGyQKAIB

"And just like that" dorówna "Seksowi w wielkim mieście"?

Reboot "Seksu w wielkim mieście" - jego tytuł to "And just Like That" - został oficjalnie potwierdzony w grudniu 2020 r. Będzie składał się z 10 odcinków, a obejrzeć go będzie można na platformie streamingowej HBO Max, która już niedługo zastąpi HBO GO. Niestety, daty premiery serialu jeszcze nie znamy.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Tromba i Kuqe dołączy do Bedoesa w obsadzie sezonu drugiego "Wilk" na Canal+