millie bobby brown
Zapłakana Millie Bobby Brown apeluje do fanów i opowiada, co ją spotkało
Płaska Ziemia Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown nie jest już płaskoziemczynią? "Jeszcze tego nie zobaczyłam"

Źródło zdjęć: © Vanity Fair, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,14.11.2022 15:15

Millie Bobby Brown po raz kolejny odpowiada na pytanie dotyczące tego, czy Ziemia jest płaska. Jak myślcie, dalej zasila szeregi płaskoziemców i nie stoi po stronie nauki?

Millie Bobby Brown, czyli aktorka, którą wszyscy pewnie dobrze znacie z roli Jedenastki z serialu "Stranger Things", nie jest ulubienicą wszystkich. Przez bardzo długi czas dziewczyna spotykała się z ogromnym hejtem, którego historię opisywaliśmy na serwisie.

Brown jest też znana ze swoich dość kontrowersyjnych twierdzeń na temat Ziemi. Czy Millie Bobby Brown wciąż uważa, że Ziemia jest płaska? Wykrywacz kłamstw ujawnił prawdę na temat poglądów aktorki.

Millie Bobby Brown wierzy, że Ziemia jest płaska?

Aktorka wzięła udział w popularnym teście dla "Vanity Fair". Na wideo możemy zobaczyć Brown odpowiadającą na pytania, które zostają przefiltrowane przez wykrywacz kłamstw. Jedno z pytań dotyczy Ziemi.

Prowadząca test wraca do 2018 roku. Wtedy Millie Bobby Brown na relacji live na Instagramie powiedziała, że uważa, że Ziemia jest płaska. Jej wiarę w teorie płaskoziemców zapoczątkowywał youtuber Shane Dawson, który na platformie dzieli się różnymi teoriami spiskowymi.

- Ludzie, jest tak wiele dowodów na to, że jest płaska. Pomyślcie o tym! Myślę, że jestem, jak oni to nazywają?... Chyba nazywają to płaskoziemcami – powiedział 14-letnia Brown na Instagramie.

Millie Bobby Brown believes that Earth is Flat

Płaskoziemcy płaczą po stracie Millie Bobby Brown

Prowadząca, nawiązując do tej sprawy, zapytała aktorkę, czy wciąż to wierzy. Tym razem odpowiedziała przecząco, a wykrywacz kłamstw potwierdził, że Millie Bobby Brown mówiła prawdę. Co prawda dziewczyna wciąż miała pewne wątpliwości, głównie przez loty samolotem.

- Chociaż nigdy [tego] nie zobaczyłam… wiesz, kiedy jesteś w samolocie, czasami możesz zobaczyć jej krzywą, krzywą Ziemi? Jeszcze tego nie doświadczyłam – mówi w wideo Millie.

Prowadząc zapytała wtedy, czy Brown widziała zdjęcia satelitarne, a ta potwierdziła i podziękowała za tę deskę ratunkową. W każdym razie płaskoziemcy mogą nie być zachwyceni, bo aktorka "Stranger Things" właśnie opuściła ich szeregi.

Millie Bobby Brown Takes a Lie Detector Test | Vanity Fair

Cóż, trzeba przyznać, że przykład Brown pokazuje, jak łatwo można zmanipulować młodych ludzi (i nie tylko ich) w internecie. Zapewne, gdyby aktorka "Stranger Things" nie trafiła na Shane’a Dawsona, nigdy nie pomyślałaby, że ziemia jest płaska. W każdym razie dobrze byłoby się zająć właśnie takimi osobami, także u nas, bo jak widać, ich działalność może wpływać na myślenie nastolatków.

Jeśli z kolei chcielibyście się np. dowiedzieć, co Millie Bobby Brown sądzi o całowaniu się z Finnem Wolfhardem, czyli jej serialowym chłopakiem, to musicie zobaczyć całe wideo z wykrywaczem kłamstw. Brown zdradza tam też również, czego życzyłaby sobie od kolejnego sezonu "Stranger Things".

trwa ładowanie posta...

Źródło: Vainty Fair, Popbuzz

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Komentarze (0)
arrow
Millie Bobby Brown zaręczona! Miłość kwitnie na Instagramie