lifestyle
Praca jak wakacje. Zwiedzaj świat i zgarnij 10 tys. euro
McDonald's: Drwal 2022, kiedy popularny burger pojawi się w Maku?

McDonald's: Drwal 2022. Kiedy popularny burger pojawi się w menu?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,10.10.2022 16:30

McDonald's. Burger Drwala to popularna kanapka, która musi się pojawić w menu jeszcze w tym roku. Bo jak miałby wyglądać rok bez Burgera Drwala? Znamy prawdopodobny termin.

Pamiętajcie, że fast foody nie są najzdrowszym pożywieniem. Oczywiście raz na jakiś czas można przekąsić kanapkę czy wrapa, bo wszystko jest dla ludzi. A jednym z najbardziej wyczekiwanych okresów dla McDonald’s jest przełom jesieni i zimy. Bo oto wtedy pojawia się jedna z najważniejszych kanapek:

Burger Drwala 2022: kiedy pojawi się w restauracjach?

Według przecieku, który może mieć co najmniej sporo wspólnego z rzeczywistością grupy HSPL - Food, Burger Drwala ma się pojawić już w menu 23 listopada we wszystkich restauracjach sieci McDonald’s w Polsce.

Czy 23 listopada to sensowna data? W ubiegłym roku ten sezonowy produkt pojawił się 24 listopada, więc tak, data jest realna i to bardzo. Czy McDonald’s chciałby uderzyć w tę samą datę rok po roku? Jak widać, najpewniej tak!

Burger Drwala 2022, kiedy w McDonald's?
Burger Drwala 2022, kiedy w McDonald's? (Facebook)

Burger Drwala. O co chodzi?

Jak co roku, gdy robi się zimniej... jedni wyczekują na pojawienie się legendarnej ciężarówki Coca-Coli, a inni… no właśnie, nie mogą się doczekać tzw. Burgera Drwala, czy też Kanapki Drwala.

Jest to nic innego, jak jedna z "lepszych", tj. droższych kanapek dostępnych w sieci restauracji McDonald’s. Jej głównym wyróżnikiem jest ser - masa sera, który kryje się w dwóch miejscach. Przeważnie mamy bułkę z serem, a w środku wita nas serowy placek. Wszystko to w akompaniamencie burgera wołowego.

To tyle. Na przestrzeni lat otrzymaliśmy najróżniejsze wersje Burgera Drwala: z żurawiną, kurczakiem, podwójny, a nawet na ostro. W 2021 roku przy Burgerze Drwala cena rozpoczynała się od 16,90 zł. Zależała ona od rodzaju kanapki.

A dlaczego jest taki szał? Gdy Burger Drwala zaczyna pojawiać się w restauracjach, ludzie szaleją. Dosłownie, jakby nowa kanapka miała być dostępna tylko w bardzo krótkim czasie.

McDonald’s. Nowości od 12 października

W gąszczu zamieszania o Kanapce Drwala, pojawiły się informacje o nowych produktach, które wchodzą do McDonald’s już 12 października. To:

  • Herbata zimowa z jabłkami;
  • Chocoberry Latte;
  • Spicy McChicken.
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 65
  • emoji ogień - liczba głosów: 29
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 20
  • emoji smutek - liczba głosów: 17
  • emoji złość - liczba głosów: 17
  • emoji kupka - liczba głosów: 56
tęczanSodu,zgłoś
Za taką cenę byle burger w byle knajpie będzie lepszy. Ale jak ktoś lubi jesc plastikową tandetę która wyrosła do rangi czegoś o czym warto pisać artykuły tylko dlatego że w latach 90 do biednej polski przyszło coś nowego z ameryczki to droga wolna. Maksyf stał się obciachowy jak tylko ludzie w Polsce zaczęli mieć kasę i zaczęli otwierać porządne małe niemainstreamowe, ale jakościowe burgerownie
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Wilno. Imprezowa dusza Europy. Jak się bawić w stolicy Litwy?