lifestyle
Chcesz studiować influencing? Rekrutacja już w listopadzie
Drag queen

Mama pozwoliła 9-latkowi wcielić się w drag queen. "Jestem z niego dumna"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.12.2021 08:00

Cadyn Gardner po raz pierwszy wcielił się w drag queen, kiedy miał dziewięć lat. Nie porzucił swojej pasji nawet wtedy, gdy poszedł do szkoły średniej i został wyśmiany przez kolegów z klasy. Chłopiec otrzymuje największe wsparcie od swojej mamy.

Cadyn Gardner po raz pierwszy zrobił sobie makijaż w listopadzie 2019 roku po tym, gdy obejrzał odcinek RuPaul's Drag Race - amerykańskiego reality show, którego uczestnicy/czki konkurują o miano najciekawszej i najbardziej utalentowanej drag queen. Występy w RuPaul’s Drag Race polegają na zaprezentowaniu przed jurorami swoich umiejętności modowych, aktorskich, tanecznych, wokalnych i komediowych.

Fay, która jest matką chłopca, powiedziała, że jest bardzo dumna z tego, że jej syn znalazł sposób, aby wyrazić siebie. Kobietę zalała fala krytyki za liberalne podejście do wychowywania. Niektórzy zasugerowali, że Fay i jej syn są po prostu żądni sławy. Jednakże troskliwa mama podkreśla, że uprawiać drag można niezależnie od wieku i upomina krytyków, aby "pozwolili dzieciom być dziećmi".

trwa ładowanie posta...

Niech dzieci robią to, na co mają ochotę

Cadyn jest zdeterminowany, aby spełniać się jako drag queen, pomimo tego, że ze strony szkolnych kolegów spotyka się z niezrozumieniem, a nawet nękaniem. Chłopiec chciałby inspirować swoich rówieśników do uprawiania dragu, lecz na razie udało mu się przekonać jedynie swojego młodszego brata, Strykera, który kilka razy wcielił się w drag queen.

- Ktoś zapytał, czy mój syn nie jest za młody, aby uprawiać drag. Dlaczego to ma znaczenie? Jeśli jest szczęśliwy, niech to robi - mówi mama chłopca. - Jeśli chłopcy chcą się bawić lalkami, niech to robią, a jeśli dziewczyny chcą naprawiać motory, pozwólcie im się tym zająć.

Kiedy 9-latek obejrzał RuPaul's Drag Race i zapragnął zrobić sobie makijaż, jego mama pomogła mu wcielić się w drag queen. W ten sposób narodziła się Dezaray Star. - Jego siostry spoglądają na niego z zazdrością, ponieważ potrafi stworzyć oszałamiającą kobietę - mówi Fay.

trwa ładowanie posta...

Bolesna cena za spełnianie marzeń

Cadyn z powodu swojej pasji miał wiele przykrości w szkole. Dzieci nękały go do takiego stopnia, że wyrzucały chłopca ze szkoły. Rówieśnicy mówili, że Cadyn jest gejem i dziwadłem. Przez chwilę myślał o zaprzestaniu dragu. Jednakże mama przekonała syna, aby nie rezygnował z tego, co w życiu jest najważniejsze - czyli z własnych marzeń.

Jak Wam się podoba Cadyn jako Dezaray Star? Moim zdaniem śmiało mógłby startować w RuPaul's Drag Race.

Źródło: Daily Mirror

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Komentarze (0)
arrow
Kolega Ignacy: "Co może być gorszego? Musielibyśmy się mordować chyba"