Niecodzienna komenda głosowa w Tesli otwiera... port ładowania!

Masz Teslę? Komendą "Open Butthole" otworzysz coś... ciekawego ಠ_ಠ

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.04.2021 08:50

Tesla to taki śmieszek w przemyśle samochodowym. Jednak TEN żarcik jest nawet całkiem przydatny! Jeżeli wymówicie specjalną komendę, to coś… coś się otworzy. Co? Sprawdźcie sami!

Elon Musk i jego Tesla to firma, która z jednej strony kocha technologię, a z drugiej czuć, jakby niektórymi elementami zarządzała osoba z poziomem żartów na poziomie od 5 do 55-latka. Z takich ciekawszych elementów, to można wirtualnie podłożyć komuś pierdzącą poduszkę pod siedzenie w Tesli. Taki fajny żarcik.

Tylko że dzisiejszy żart jest o poziom wyżej. Albo niżej, w zależności jak na to patrzycie:

Komenda głosowa „Open Butthole” otwiera… port ładowania w Tesli

trwa ładowanie posta...

Luźno tłumacząc, kiedy poprosimy naszą Teslę o otwarcie jej tyłka (odbytu? 🤔), to Tesla otworzy swój port do ładowania. Co ciekawe, starsze modele też reagują na tę komendę — jednak u niektórych zamiast portu ładowania, otwiera się schowek.

Nie wierzycie? Sprawdźcie sami, jak wygląda taka komenda w rzeczywistości:

Tesla Easter egg, "open butthole", even works on the original gangster edition.

Tesla | Open Butthole

Bardzo głupie?

Jest to trochę głupie — ale przecież nie musimy z tego korzystać na co dzień. Możemy kompletnie normalnie otwierać nasze porty ładowania czy schowki. Jest to tylko taki humorystyczny ukłon i easter egg. W korporacyjnym świecie producentów samochodów Tesla jest takim szkolnym śmieszkiem. Czy to źle? Można z tego też wysnuć inny wniosek: jak zdobyć jeszcze więcej darmowego PR-u. Napisało o tym trochę stron, na YouTube kilka posiadaczy Tesli nagrało swoje filmiki. Znowu było głośno o Tesli — i to nie przez nową technologię, kolejny lift/aktualizację ich modeli, tylko dzięki głupiej komendzie. Taki się robi właśnie szum wokół marki. Istnieją też plotki, że takich komend głosowych jak „Open Butthole”. 

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2