trendy
"Serbian dancing lady" to historia jak z horroru. O co chodzi?
Netflix uruchamia sklep internetowy z gadżetami z oryginalnych produkcji

Jaram się jak podpałka do grilla, bo Netflix uruchamia własny sklep online! 🎉

Źródło zdjęć: © netflix.shop / netflix.shop
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.06.2021 11:35

Do niedawna hasło "zakupy na Netflixie" mogło co najwyżej oznaczać odnowienie subskrypcji na filmy i seriale. Teraz się to zmieni. W internecie pojawił się sklep z rzeczami związanymi z oryginalnymi produkcjami Netflixa. Jest jedno ale...

Serwis nie realizuje jeszcze zamówień w Polsce. Póki co mogą z niego korzystać jedynie obywatele Stanów Zjednoczonych. Zaznaczam, że sklep Netflixa nie jest JESZCZE dostępny nad Wisłą, ponieważ – jak donoszą "Wirtualne Media" – w nadchodzących miesiącach platforma zadebiutuje w innych krajach (co przypomina rozwój samego Netflixa, ponieważ na początku serwis działał tylko w USA).

Warto zauważyć, że sklep Netflixa zadebiutował bez większego rozgłosu i kampanii promocyjnej. Z okazji otwarcia serwisu włodarze Netflixa wystosowali krótki komunikat, w którym czytamy, że Netflix.shop powstał, ponieważ to świetna sprawa, gdy filmowe historie wykraczają poza ekran i stają się częścią ludzkiego życia. Twórcy platformy obiecują, że będzie to ekscytujące miejsce.

Sklep Netflixa – co można w nim kupić? Niewiele...

Kiedy wejdziecie na sklep Netflixa, możecie się zdziwić, jak ubogi asortyment widnieje na wirtualnych półkach. Obecnie są tam limitowane edycje ubrań i produktów, jak bluzy z nadrukiem, koszulki i naszyjniki związane z dwoma serialami anime – "Yasuki""Eden". Na miłośników tych produkcji czekają również figurki i zegary w kształcie robotów (zdjęcie poglądowe poniżej).

Sklep Netflixa
Sklep Netflixa (Netflix.shop , Netflix.shop)

Jeszcze w tym miesiącu w sklepie streamingowego giganta mają się pojawić produkty związane z "Lupinem", czyli jednym z największych serialowych hitów Netflixa. Niedawno na Netflixie ukazał się 2. sezon "Lupina", a jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze pojawiło się w czerwcu w bibliotece serwisu, zajrzyjcie na listę premier.

Sklep Netflixa
Sklep Netflixa (Netflix.shop , Netflix.shop)

Najważniejsze pytanie brzmi – kiedy sklep Netflixa pojawi się w Polsce, to czy ceny pozostaną amerykańskie? Jeśli tak będzie, to zakupy w serwisie mogą zaboleć nasz portfel. T-shirty można nabyć w przedziale cenowym 30-55 dolarów (ok. 110-200 złotych), bluzy z kapturem chodzą po 74-82 dolary (ok. 275-300 złotych), a najdroższy gadżet kosztuje 135 dolarów (ok. 500 złotych).

Sklep Netflixa – jakie są plany jego rozwoju?

Z komunikatu wydanego przez włodarzy Netflixa wynika, że w przyszłości w sklepie pojawią się produkty związane z uwielbianymi przez nas tytułami – "Stranger Things" i "Wiedźminem". Możemy się również spodziewać nowych ubrań z logo Netflixa od japońskiego domu mody BEAMS.

Co myślicie o sklepie Netflixa? Ja się jaram jak podpałka do grilla na rodzinnej imprezie w ogródku.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Winyl z moczem hitem sprzedaży. Zapisze się w historii muzyki