Netflix Shuffle Play

Netflix podpowie, co oglądać. Czym jest Shuffle Play?

Źródło zdjęć: © Pexels
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.01.2021 15:50

Znacie to uczucie, kiedy chcecie coś zobaczyć na Netflixie… ale nie wiecie co, bo ilość dostępnych produkcji Was przytłacza? Wkrótce to się zmieni.

Netflix testuje nową funkcję Shuffle Play. Ma ona być odpowiedzią na potrzeby użytkowników serwisu, którzy nie chcą tracić czasu na przeglądanie gigantycznego katalogu, aby wybrać film na wieczór.

Shuffle Play prześledzi naszą historię oglądania i na podstawie dotychczasowych preferencji zaproponuje produkcje, które powinny trafić w nasz gust – donosi serwis Wirtualne Media. Raczej nie powinniśmy się obawiać, że algorytm zasugeruje seans "Chilling adventures of Sabrina", skoro przez ostatni miesiąc binge-watchowaliśmy "Ranczo"...

Kiedy Shuffle Play będzie dostępne dla wszystkich?

Obecnie Shuffle Play znajduje się w fazie testów. O tym, czy nowa funkcja rzeczywiście jest pomocna, mogą się przekonać tylko niektórzy użytkownicy Netflixa, którzy korzystają z aplikacji na wybranych modelach telewizorów typu Smart TV. Docelowo Shuffle Play ma się pojawić także na wersji przeglądarkowej Netflixa, a także w mobilnej apce. Stanie się do końca pierwszej połowy 2021 roku.

trwa ładowanie posta...

Sprawdźcie, czy nie przegapiliście jakiejś nowości w styczniu na Netflixie!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0