Kim są reptilianie?

Kim są bioroboty, hybrydy i reptilianie? Wyjaśniamy, co powiedziała Edyta Górniak

Źródło zdjęć: © Vibez / Canva, Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,27.06.2022 12:28

Edyta Górniak była gwiazdą XIX Zlotu Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022. Jej wypowiedź o tym, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie zapisze się w historii. Co oznaczają pojęcia, którymi posłużyła się celebrytka? Wytłumaczymy wam, ale scrollujecie na własną odpowiedzialność.

Nie jest tajemnicą, że Edyta Górniak już dawno otworzyła swój umysł na oścież. Piosenkarka, która zasłynęła drugim miejscem na Eurowizji w 1994 roku i kontrowersyjnym wykonaniem hymnu na MŚ w Korei Południowej w 2002 roku, od wielu lat uwiarygadnia swoim "autorytetem" najbardziej szkodliwe teorie spiskowe.

Edyta Górniak zadeklarowała, że prędzej da się "rozstrzelać", niż zaszczepi siebie i swojego syna przeciw COVID-19; zasugerowała, że w szpitalach leżą statyści; zarzuciła Lady Gadze, że trzymając kieliszek, ułożyła palce w znak, który identyfikuje ją ze służebnicą szatana; uważa, że Ziemia nie jest zwyczajną planetą, ale inteligentną istotą. To tylko kilka z wielu przykładów przebudzenia Edyty Górniak.

EDYTA GÓRNIAK I JEJ LAJW O WSZYSTKIM

Edyta Górniak na XIX Zlocie Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022

Biorąc pod uwagę dotychczasową działalność Edyty Górniak, nie zdziwiło nas, że wokalistka została gwiazdą XIX Zlotu Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu. To wydarzenie, które przez krytyków bywa nazywane Woodstockiem dla szurów, odbyło się w dniach 23-26 czerwca w Torzymiu. Eventowi towarzyszyło hasło: My, Dzieci Gwiazd, odkrywamy swój blask, zmieniając siebie i świat.

Edyta Górniak nie była jedyną osobą, która podczas Zlotu Wolnych Ludzi nie podzielała entuzjazmu wobec osiągnięć nauki. Wśród zaproszonych prelegentów na wydarzenie znajdziemy takie osoby jak: Jerzy Zięba, Mirosław Matyja, Justyna Socha, Krzysztof Jackowski, Paprodziad & Gooral, Zygfryd Ciupka, Marcin Rola, Wojciech Sumliński, Piotr Szlachtowicz, Grzegorz Płaczek.

"Wśród nas żyją też bioroboty, hybrydy i reptilianie"

Wokalistka przemówiła ze sceny do uczestników Zlotu Wolnych Ludzi. Z relacji Huberta Ossowskiego z Wirtualnej Polski, który słuchał wykładu oświeconej celebrytki, dowiadujemy się, że Edyta Górniak powiedziała:

- To, że człowiek w ogóle jeszcze istnieje, to jest cud. Jeśli wierzyć statystykom tych nieoficjalnych dyskusji, mniej więcej 51 proc. na całym świecie jest tzw. biorobotów, hybryd, reptilian. Oznacza to, że prawie co drugie doświadczenie musi być dla nas trudne, jeśli chodzi o relacje - oceniła wokalistka.

Górniak stwierdziła, że nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę.Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne. Nie ma połączenia z pierwotną świadomością. I zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia.

Jerzy Zięba, Edyta Górniak, Roman Nacht | Transmisja na żywo z Harmonii Kosmosu 2022

Kim są bioroboty, hybrydy i reptilianie?

Zakładamy, że jeszcze nie wszyscy z naszych czytelników pozbyli się kajdanów Matrixa i osiągnęli oświecenie, łącząc się z wyzwalającym przekazem płynącym z kosmosu. Dla tych osób tłumaczymy, co oznaczają pojęcia, których użyła Edyta Górniak.

  • Bioroboty - istoty stworzone w laboratoriach za pomocą in vitro. Chcą oni przejąć władzę na świecie, a "prawdziwych" ludzi, którzy nie dali się zaszczepić przeciwko COVID-19, umieścić w obozach rozrodczych, aby produkowali kolejne pokolenia biorobotów. Według teorii datowanej sprzed pandemii bioroboty to obserwatorzy lub przedstawiciele pozaziemskich cywilizacji, którzy żyją na Ziemi;
  • Hybrydy - to mieszanka genetyczna człowieka i kosmity. Hybrydy wyglądają i żyją jak ludzie, ale w rzeczywistości są produktem wytworzonym przez pozaziemskie cywilizacje, które raz na jakiś czas odwiedzają Ziemię. Kosmici wytwarzają hybrydy, aby w nieodległej przyszłości zastąpić nimi wszystkich ludzi na świecie. Podobno udało się to już zrobić z niejednym politykiem i artystą;
  • Reptilianie - inaczej jaszczuroludzie. To kosmici, którzy pochodzą z Alfa Draconis - gwiazdy w konstelacji Smoka - i żyją na Ziemi od tysięcy lat. Reptilianie przybierają postaci znanych ludzi, aby za ich pomocą rządzić światem. O reptiliańskie pochodzenie oskarżani są m.in. Mark Zuckerberg, Justin Bieber, Beyonce, George Bush senior i junior, Elżbieta II, Władimir Putin.

PS. Pojęcia, których użyła Edyta Górniak, wytłumaczyliśmy w ramach żartu - bioroboty, hybrydy i reptilianie nie istnieją naprawdę. Nie jest to oczywiste, sądząc po liczbie osób, które przyjechały na Zlot Wolnych Ludzi.

Źródła: wiadomosci.wp.pl/wirtualnemedia.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 132
  • emoji ogień - liczba głosów: 12
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 212
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 18
BLACKY MAIDEN,zgłoś
Proszę się zapoznać z aktami kontroli ludzkość NASA z 2014r. Można sobie pobrać pdf. Covid -Nano cząsteczki jak opiłki metalu rozpylane przez wojsko powodują ciężkie patologiczne schorzenia na płucach....Usuńcie google i szukajcie prawdy...
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się
Jhgfd,zgłoś
Srowid był to przekręt biznesowy widać, słychać i czuć do dzisiaj
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
Ananke,zgłoś
Prześmiewczo i żenująco napisany artykuł. Nic nie wnosi mądrego, tylko wyśmiewa. Plycizna. To świadczy o totalnym braku wiedzy autora artykułu o tym co się dzieje naprawdę na świecie oraz o sianiu plotek i dezinformacji.
Odpowiedz
17Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 29