Kim Petras "Feed The Beast Tour" w Polsce

Kim Petras w Polsce. Jak zdobyć bilety na "Feed The Beast Tour"?

Źródło zdjęć: © Kim Petras
Anna RusakAnna Rusak,27.06.2023 15:45

Kim Petras ogłosiła światową trasę koncertową. Transpłciowa artystka w ramach "Feed The Beast Tour" zagra również w Polsce. Jak zdobyć bilety na koncert Petras?

Mogę się założyć, że słyszeliście już o Kim Petras. 30-letnia artystka pojawiła się gościnie w utworze "Unholy" Sama Smitha i szybko trafiła na listy przebojów. W 2023 r. duet zgarnął nawet Grammy i tym samym Petras stała się pierwszą transpłciową kobietą, która wygrała tę nagrodę.

Już niedługo będziemy mogli usłyszeć jej debiutancką płytę na żywo. Kim Petras ogłosiła światową trasę koncertową "Feed The Beast Tour". Kiedy artystka zagra w Polsce i jak zdobyć bilety?

Kim Petras w Polsce w ramach trasy "Feed The Beast Tour"

Kim Petras jest niemiecką wokalistką, która w wieku 16 lat przeszła korektę płci. Była nawet najmłodszą osobą w Niemczech, która tego dokonała, ale to nie z tego jest teraz znana. Petras może pochwalić się współpracami z takimi artystami jak Charli XCX czy wspomniany już Sam Smith. Niedawno pojawiła się również na okładce kultowego Sports Illustrated Swimsuit.

Teraz artystkę będzie można usłyszeć na żywo. Kim Petras ogłosiła światową trasę koncertową "Feed The Beast Tour", która rozpocznie się już 27 września tego roku w Stanach Zjednoczonych. Spokojnie, Petras nie pomija Polski!

13 lutego "Feed The Beast Tour" zawita do Europy, a już 2 marca 2024 r. będzie można usłyszeć artystkę na EXPO XXI w Warszawie. Na trasie będą dostępne różne pakiety VIP, dzięki którym będzie można wziąć udział w Meet & Greet, wcześniej wejść na miejsce wydarzenia, kupić limitowane gadżety, a nawet zrobić sobie zdjęcie z Kim.

Kim Petras: Feed The Beast World Tour

Jak zdobyć bilety na Kim Petras?

Przedsprzedaż biletów na koncert Kim Petras w Polsce rozpocznie się w piątek 23 czerwca o godz. 10:00. Ogólna sprzedaż ruszy 26 czerwca o tej samej godzinie. Za koncert odpowiada Live Nation, a wejściówki będzie można zdobyć przez Ticketmaster.

Na trasie koncertowej Petras z pewnością usłyszmy nie tylko utwór "Unholy". 23 czerwca artystka wydała swój debiutancki album "Feed The Beast Tour" i biorąc pod uwagę jej wcześniejsze osiągnięcia, krążek z pewnością odniesie sukces.

Poza Samem Smithem Kim towarzyszą na nim takie gwiazdy jak Nicki Minaj i BANKS. Jeśli nie możecie się doczekać usłyszenia Petras na żywo, zawsze możecie złapać ją na jakimś festiwalu muzycznym za granicą. Artystka pojawi się m.in. w São Paulo i Montrealu.

Kim Petras & Nicki Minaj - Alone (Official Music Video)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0