film
Festiwal Filmowy w Göteborgu zaprasza na 7 dni samotności w latarni morskiej
Jared Leto

Kiedy zobaczymy, jak Jared Leto pije krew? Sony: Na pewno nie w marcu

Jakub Tyszkowski,12.01.2021 15:06

Premiera filmu "Morbius" opóźniona o siedem miesięcy. Sony przełożyło widowisko, w którym główną rolę odgrywa wokalista 30 Seconds to Mars, z powodu pandemicznego kryzysu w branży filmowej.

bDzswRGr

To nie pierwszy raz, kiedy Sony zmieniło datę "Morbiusa". Tym razem obsuwa widowiska z Jaredem Leto jest znacząca. Z powodu kryzysu w branży filmowej wywołanego przez COVID-19 film nie trafi do kin tak, jak pierwotnie zakładano, czyli 19 marca, ale... 8 października 2021 roku. W obecnej sytuacji, jaka panuje na świecie, trudno przewidzieć, czy na pewno jest to ostateczna data premiery filmu.

Za reżyserię "Morbiusa" odpowiada Daniel Espinosa ("System", "Life"), a za scenariusz Matt Sazama i Burk Sharpless. Film opowiada historię biochemika, który przemienia się w wampira po tym, gdy próbuje się wyleczyć z rzadkiej choroby krwi. Jared Leto wcieli się w rolę biochemika Michaela Morbiusa, a obok niego zagrają Matt Smith, Jared Harris i Tyrese Gibson.

‘Morbius’ official trailer

Czy "Morbius" przyniesie wytwórni zysk?

Dlaczego sądzimy, że premiera "Morbiusa" nie jest jeszcze ostatecznie ustalona? Po zmienionej dacie premiery widowisko staje w szranki z animacją "Rodzina Adamsów 2", "Diuną" i "Halloween Kills". Jeśli wytwórnia chce zarobić na filmie z Jaredem Leto w roli głównej, 8 października będzie to nie lada wyczyn.

Mamy newsa na temat "Deadpoola 3"! Chcecie wiedzieć, kiedy będzie premiera? Sprawdźcie to!

Komentarze (0)
arrow
Czy Skaza zjadł Mufasę w "Królu lwie"? TikTok sugeruje, że tak było