Już jest! Zwiastun serialu "Kajko i Kokosz". Kiedy premiera na Netflixie?
Bohaterowie kultowej serii komiksów wkrótce pojawią się na ekranach naszych laptopów i telewizorów. Premiera serialu "Kajko i Kokosz" 28 lutego na Netflixie. Dzisiaj ukazał się zwiastun animacji!
Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Netflix zapowiedział, iż serial animowany na podstawie komiksów "Kajko i Kokosz" ukaże się w 2021 roku. Nie minęło wiele czasu od tamtego newsa, a pojawił się pierwszy teaser tak bardzo wyczekiwanej przez Polaków produkcji. Zapowiedź premiery trwa 15 sekund, co jedynie podsyca nasze apetyty – chcemy więcej!
Podobne
- Premiery na Netflixie – nowości na styczeń 2021 [LISTA]
- "Przyjaciele" na Netflixie tylko do końca 2020 roku
- Miażdżąca lista październikowych nowości na Netflixie. Kto to wszystko obejrzy?
- Co nowego w kwietniu na Netflixie? MEGAlista filmów i seriali
- Grudzień na Netflixie to NIE TYLKO "Wiedźmin". Na co jeszcze warto czekać?
"Kajko i Kokosz" to wielotomowa seria komików autorstwa Janusza Christy. Tytułowi bohaterowie to dzielni słowianie-rozbójnicy, którzy toczą nieustanne boje ze Zbójcerzami, których przełożonymi są Hegemon i Kapral. Na komiksach o Kajku i Kokoszu wychowały się pokolenia Polaków, dlatego news o tym, że zeszyty ukażą się w formie serialu, został bardzo ciepło przyjęty.
Serial "Kajko i Kokosz" – pierwsza polska animacja na Netflixie
Serial "Kajko i Kokosz" uzyskał dofinansowanie z Polskiego Insytutu Sztuki Filmowej w wysokości 390 tys. złotych – informuje serwis Wirtualne Media. Za produkcję animacji odpowiada studio EGo FILM. Reżyserami są Michał Śledziu Śledziński, Tomasz Leśniak, Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski, Marta Stróżycka i Aliaksandr Sasha Kanavalau. Poniżej obejrzycie zapowiedź premiery.
Kajko i Kokosz | Zapowiedź premiery | Netflix
Dajcie znać, czy będziecie oglądać serial ze swoimi rodzicami!
Popularne
- Dramatyczny gest Ostatniego Pokolenia. Aktywistka obnażyła piersi przed obrazem Rejtana
- McDonald's przywraca kultowe produkty. Klasyki wracają już wkrótce!
- Znamy ceny biletów na The Weeknd. Jest drogo, ale mogło być (?) drożej
- Wygrał konkurs na najbardziej performatywnego mężczyznę w Warszawie. Nawet nie lubi matchy [WYWIAD]
- VIRAL Kebab On Tour - kultowy foodtruck zawita do Kielc oraz wróci do korzeni w Krakowie!
- Zaskakujące wyznania gwiazd "Wednesday". Memy, jedzenie i jedna aplikacja
- Szokujące słowa księdza. W małżeństwie "pod groźbą grzechu nie można odmówić współżycia"
- UFO przeleciało nad Raciborzem? Niektórzy mieszkańcy myśleli, że to znak z kosmosu
- Wyrzuciła go z hotelu. Reakcja Karoliny z DRE$$CODE na piosenkę Eryka Moczko