Ród smoka

Już jest zwiastun "Rodu smoka". Fani scen bitew w "Grze o tron" nie będą zwiedzeni

Źródło zdjęć: © YouTube
Anna RusakAnna Rusak,21.07.2022 13:30

Jest już zwiastun serialu "Ród smoka", prequelu "Gry o Tron". Pewne jest, że możemy liczyć na krwawe sceny batalistyczne i potężną liczbę smoków.

Mam nadzieję, że do tego czasu udało wam się już nadrobić wszystkie zaległe odcinki "Gry o Tron" i jesteście gotowi na wycieczkę do uniwersum. "Ród smoka", czyli prequel serii w końcu doczekał się zwiastuna.

Znamy już nazwiska aktorów, którzy pojawią się w serialu i wiemy, kiedy "Ród smoka" będzie miał swoją premierę. Tylko czy rzeczywiście jest na co czekać? Zwiastun rozwiał moje wątpliwości.

"Ród Smoka" zwiastun

Prequel "Gry o Tron" powstał na podstawie noweli Georga Marina "Fire & Blood". Ma opowiadać o przeszłości rodu Targaryenów. " Ród smoka" to historię "Tańca Smoków", czyli wojny domowej, która rozegrała się między rodzeństwem Targaryenów, Aegonem II i Rhaenyrą. Bohaterowie będą walczyli o tron ​​po śmierci ojca.

Zwiastun "Rodu Smoka" zapowiada się naprawdę dobrze. Jeśli w "Grze o Tron" najbardziej interesowały i fascynowały was sceny walk, to możecie być spokojni. Wygląda na to, że w prequelu serialu nie zabraknie krwawych scen batalistycznych. Zresztą, sami zobaczcie:

RÓD SMOKA | oficjalny zwiastun | HBO Max

"Ród Smoka" kiedy premiera?

"Ród Smoka" pojawi się na platformi HBO Max 21 sierpnia. Twórcy zaprezentują dziesięć odcinków, ale nie wiemy jeszcze, jaką będą miały długość. Mamy już za to listę aktorów i aktorek, występujących w produkcji.

Szczegóły dotyczące obsady znajdziecie TUTAJ. Zaznaczę jednak, że w "Rodzie Smoka" zobaczycie m.in. Matta Smitha i Olivię Cooke, więc wydaje mi się, że to może być naprawdę świetna produkcja.

Warto też dodać, że to nie koniec powrotów do Westeros. Twórcy pracują nad spin-offem, w którym moglibyśmy ponownie zobaczyć Jona Snowa. "Ród Smoka" to tylko początek - miejmy nadzieję - przyjemnego powrotu do świata "Gry o Tron".

trwa ładowanie posta...

Źródło: Independent

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0