Julia Wróblewska nowa praca

Julia Wróblewska została kelnerką. Wszystko dzięki terapii?

Źródło zdjęć: © Instagram, Julia Wróblewska
Anna RusakAnna Rusak,17.06.2022 11:00

Julia Wróblewska dzieli się kolejnymi częściami pracy nad swoim zdrowiem psychicznym. Aktorka zastosowała się do zaleceń z ośrodka terapeutycznego i postanowiła spróbować nowej pracy. Czy Julii Wróblewskiej podoba się bycie kelnerką?

Julia Wróblewska od dawna aktywnie dzieli się informacjami na temat swojego zdrowia psychicznego. W zeszłym roku informowała o wyjeździe do ośrodka terapeutycznego w Krakowie, w którym miała spędzić pół roku.

Aktorka już opuściła placówkę i teraz wraca do swojej codzienności. Ta jednak jest już trochę inna, bo Wróblewska zaczęła prace jako… kelnerka!

Julia Wróblewska została kelnerką

Julia Wróblewska na początku maja opuściła ośrodek terapeutyczny i od tego czasu na swoim Instagramie dalej dzieli się ze swoimi obserwatorami urywkami ze swojej codzienności. Nie zapomina jednak o informowaniu o swoim zdrowiu psychicznym.

Mimo że szczegóły z pobytu w ośrodku terapeutycznym aktorka chce zachować dla siebie, to wiemy już, że w jej życiu nastąpiły pewne zmiany. Jak informuje "Fakt", Julia Wróblewska postanowiła zacząć pracę jako kelnerka.

trwa ładowanie posta...

Julia Wróblewska lubi pracę kelnerki?

Podjęcie takiej decyzji wiązało się właśnie z pracą na terapii. Wróblewska dostała zalecenie, by "pójść do normalnej pracy", co miałoby jakoś "zbalansować jej życie publiczne i prywatne". Jak sama przyznaje na razie zmiany jej służą, a praca kelnerki jej pasuje. Jest też pewną formą zabezpieczenia na przyszłość.

Teraz mam nowe zajęcie. W ośrodku dostałam zalecenia, żeby pójść normalnie do pracy i trochę zbalansować to moje życie publiczne i prywatne. Więc poszłam do zwykłej pracy i jestem kelnerką w restauracji. Pracuję tam od miesiąca i jestem bardzo zadowolona.

trwa ładowanie posta...

Żadna praca nie hańbi i choć dużo osób zawsze mi mówiło, że do normalnej pracy nie pójdę, to ja poszłam. Nabieram doświadczenia. Kariera karierą, ale jak ona by się kiedyś skończyła, trudno byłoby mi dostać zwykłą pracę bez praktyki. Póki co jest fajnie, odbywam szkolenia i dobrze się czuję. Ekipa z restauracji miło mnie przyjęła. A klienci często mnie rozpoznają i robią sobie ze mną zdjęcia.

Cieszymy się, że Julka czerpie radość z procesu terapeutycznego i podejmuje się nowych, dobrych dla niej aktywności. Mamy nadzieję, że z czasem praca kelnerki nie będzie dla niej zbyt przytłaczająca, a nawet jeśli, to że uda jej się znaleźć jakąś inną aktywność, w której będzie się mogła spełniać.

Jeśli potrzebujecie pomocy w związku z problemami z waszym zdrowiem psychicznym, to zawsze możecie skorzystać z darmowej pomocy. Pamiętajcie tylko o tym, co kiedyś mówiła Julka - nie diagnozujcie się sami i korzystajcie z pomocy profesjonalistów.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Fakt

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1