Joker 2 zapowiedziany OFICJALNIE. Fani domyślają się, że do dołączy "ktoś" znany

Joker 2 OFICJALNIE zapowiedziany. Fani domyślają się, że do obsady dołączy "ktoś" znany

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.06.2022 11:15

Joker 2 został oficjalnie potwierdzony i zapowiedziany. Poznaliśmy także nazwę, pod którą będzie trwała produkcja filmu. Ma ona zdradzić, że do obsady może dołączyć znana osoba aktorska.

Joaquin Phoenix stworzył świetną kreację Jokera w filmie o tym samym tytule z 2019 roku. Widowisko przekroczyło wszystkie granice, które zostały stworzone przez cukierkowego Marvela. Krwawo, brutalnie - oraz bardzo realnie. Fani domagali się sequela, i… tak, dostaniemy go oficjalnie, Arthur Fleck powróci!

Joker 2 zapowiedziany oficjalnie

Zapowiedź pochodzi od reżysera pierwszej części, Todda Phillipsa. Na zdjęciu pokazał jedynie okładkę skryptu - został ukończony, stąd możemy oczekiwać premiery "w przyszłości". Na drugim zdjęciu widzimy Joaquina Phoenixa.

Oto "Joker: Folie à deux":

trwa ładowanie posta...

Tytuł roboczy może oznaczać… sporo

Co mówi wam "folie à deux"? Według Wiki, jest to "szaleństwo dwojga lub szaleństwo wspólne dla dwojga, znane również jako psychoza wspólna lub wspólne zaburzenie urojeniowe (SDD), to zespół psychiatryczny, w którym objawy urojenia, a czasem także halucynacje są przenoszone z jednej osoby na drugą".

A po ludzku jest to zapowiedź, że w sequelu możemy zobaczyć kogoś, kto będzie dzielił chorobę (?) z Arthurem Fleckiem. Może to zapowiedź postaci Harley Quinn? To pasowałoby do tytułu… chociaż fani odnaleźli jednego aktora, który rzekomo miałby dołączyć do obsady.

Ta propozycja, która rezonuje z tytułem roboczym filmu, została niedawno podrzucona przez Willema Dafoe, który zasugerował, że w następnym filmie kopia Jokera zmierzy się z postacią Phoenixa, na co wielu widzów zareagowało z dużym entuzjazmem. Chcielibyście zobaczyć Dafoe jako kopię Jokera?

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0