lifestyle
Sławomir Mentzen zachęca do pracy po 60 godz. tygodniowo. Młodzi powinni pracować i spać
Influencerka, Carla Bellucci i jej ślub: "Prezent = 2,5 tys. zł w gotówce"

Influencerka Carla Bellucci bierze ślub. Warunki dla gości: min. 2,7 tys. zł w prezencie, kara za nieobecność

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,11.08.2022 10:00

Carla Bellucci, czyli "najbardziej znienawidzona influencerka" w Wielkiej Brytanii, wysłała zaproszenia na ślub. W wymaganiach znalazła się m.in. minimalna wartość prezentu, która wynosi 2,7 tys. zł. A to dopiero początek listy.

bGlKIESr

Macie swoich "znielubionych" influencerów? Takich, przez których chcecie wyłączyć Instagrama/TikToka? W Wielkiej Brytanii w tej kategorii króluje Carla Bellucci, którą została okrzyknięta "najbardziej znienawidzoną influencerką". Sympatii nie przysporzą jej na pewno szczegóły planowanego ślubu.

Carla Bellucci: prezent ślubny = 2,75 tys. zł

Carla Bellucci zaplanowała swój ślub i spotkała ją wielka krytyka. Problemem, według internautów, jest wartość prezentu wymaganego przez nią od gości.

Panna młoda prosi o min. 500 funtów (~2,75 tys. zł) w gotówce (!) od każdego gościa. Liczy, że od wszystkich biesiadników dostanie łącznie ok. 25 000 funtów (141 tys. zł). Ta kwota jest -  zdaniem Carli - bardziej niż uzasadniona.

trwa ładowanie posta...

- Wydaję wszystkie te pieniądze na imprezę życia dla moich gości, więc oczekuję w zamian jakiejś rekompensaty - dokładnie 500 funtów - powiedziała dziennikowi "The Sun".

- Nie mogę zaufać gościom, aby kupili mi dokładnie to, co chcę, więc nigdy nie polegałbym na prezentach. Chcę zimną, twardą gotówkę - dodała.

bGlKIESt

Ślub Carli Bellucci: Lot? Pięciogwiazdkowy hotel? Sami płaćcie!

Uczestnicy ślubu będą musieli również zapłacić za przelot na Wyspy Zielonego Przylądka, gdzie odbędzie się ślub, a także za kilkudniowy pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu Hilton z opcją all-inclusive.

Jeżeli zaproszeni nie zjawią się na ślubie, to będą zmuszeni (jak?) do zapłacenia 250 funtów (1,41 tys. zł) kary.

- Będę pobierała opłaty od każdego, kto nie pojawi się, w wysokości 250 funtów, bo to po prostu nie jest na miejscu. Jeśli nie pojawisz się na umówionym spotkaniu, to dostaniesz karę, więc dlaczego ślub miałby być inny? - wytłumaczyła Bellucci.

bGlKIESv

Tylko dlatego Carla Bellucci została "najbardziej znienawidzoną influencerką"?

Kontrowersji związanych z Carlą jest niesamowicie dużo. Aż trudno zawrzeć je w jednym krótkim tekście. Oto niektóre z jej przewinień:

trwa ładowanie posta...

Jak przekazuje portal Bustle, internauci zaczęli ją krytykować pod koniec 2021 roku za powrót do OnlyFans w kilka tygodni po urodzeniu czwartego dziecka.

bGlKIESB

W odpowiedzi powiedziała: - Wolałbym, żeby moja córka była na OnlyFans, niż polegać na mężczyźnie.

Jak podaje "The Sun" influencerka miała wyłudzić operację plastyczną nosa, udając depresję. W innym wywiadzie z tabloidem mówiła też, że syn w pewnym okresie błagał ją, aby przestała wrzucać fotki na OnlyFans. Za to w 2022 roku, została oskarżona o fat-shaming innych matek.

Źródło: The Sun

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Grzybobranie. Groźna moda na jedzenie trujących muchomorów