gaming
Rosja chce zakazać gier z "propagandą LGBT". Na liście Simsy i Assassin's Creed
"High on Life". Gra twórcy serialu "Rick and Morty" będzie… odjechana, jak zawsze

"High on Life". Gra twórcy serialu "Rick and Morty" będzie… odjechana, jak zawsze. I w Xbox Game Pass!

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.06.2022 09:16

"High on Life" to gra od twórcy serialu "Rick and Morty", Justina Roilanda. Tym razem wcielimy się w świat FPS-ów, Zapowiada się standardowo, odjechana i bardzo specyficzna przygoda.

bGxPwaeX

Co trzeba przyznać, twórcy hitowego serialu "Rick and Morty" zawsze mają pełne ręce roboty. Dan Harmon odpowiadał wcześniej za m.in. "Community". A drugi twórca, Justin Roiland… swoje zrobił. I zrobi jeszcze więcej, bowiem w niedzielę została ogłoszona jego nowa gra, "High on Life". Będzie to FPS w klimatach przygód Ricka - czyli dokładnie to, co uwielbiają gracze.

"High on Life", czyli pierwszoosobowe, stare śmieci

High on Life, zwiastun
High on Life, zwiastun (YouTube)

Jeżeli widzieliście co najmniej jeden odcinek "Ricka i Morty’ego", to w "High on Life" będziecie się czuli jak w domu. Opis tytułu? Standardowo, szalony.

bGxPwaeZ

Gra ma opowiadać o losach absolwenta szkoły średniej, który staje się najbardziej zabójczym łowcą nagród we wszechświecie, po tym jak podejmuje walkę w obronie Ziemi przed hordą kosmitów próbujących wykorzystać ludzkość do produkcji narkotyków.

Tak. Ktoś po liceum broni świata i gania za przestępcami. Dobrze wiecie, jakiego humoru możemy się spodziewać po takim głównym bohaterze.

High on Life, zwiastun
High on Life, zwiastun (YouTube)

Po ukończeniu szkoły średniej, bez pracy i ambicji, nie masz nic do zaoferowania, dopóki na Ziemię nie wkroczy obcy kartel, który chce się dorobić na ludzkości.

Teraz ty i drużyna charyzmatycznych gadających rewolwerowców musicie odpowiedzieć na wezwanie bohatera i stać się najbardziej zabójczym międzygalaktycznym łowcą nagród, jakiego widział kosmos.

bGxPwafb

Uratuj i połącz siły z oddziałem pyskatych rewolwerowców, aby wcielić się w postać najbardziej zabójczego łowcy nagród w galaktyce.

Bronie przypominają szaleństwo rodem z gier z serii "Ratchet & Clank", tylko że są one podniesione do drugiej potęgi. Zamiast normalnych broni, dostaniemy gadające spluwy, które… będą prowadzić dialog z nami.

High on Life, zwiastun
High on Life, zwiastun (YouTube)

Wykonuj zadania łowcy, spotykaj dziwne, zabawne i przezabawne postacie, zbieraj całą gamę technologii obcych i nie tylko! Wykorzystaj różne umiejętności każdej z broni, aby pokonać różnych diabolicznych obcych wrogów i wytropić Garmantuousa.

bGxPwafh

Rozgrywa zapowiada się jak miks Racheta z Rickiem oraz sporą dawką "zróbmy coś szalonego". I wszystko skąpane w krwi - czyli standard.

HIGH ON LIFE Official Game Trailer

"High on Life": kiedy premiera? Co z Xbox Game Pass?

Premiera gry została zaplanowana na drugą część 2022 roku. Tytuł trafi na Xboksa One, Series X/S oraz PC poprzez Steama i Epic Game Store. Za "High on Life" stoi studio Squanch Games. CO NAJWAŻNIEJSZE: gra będzie dostępna w Xbox Game Pass od premiery. Na ludzkie: jeżeli płacicie 50 zł/miesiąc za XGP, to zagracie od razu też w tę interesującą grę.

bGxPwafi

To będzie albo kosmiczna wtopa, albo uber przyjemny tytuł do ogrania w weekend. Musimy poczekać na efekty.

Źródło: Materiały prasowe, YouTube

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Wiedźmin 3" Next Gen jako darmowa aktualizacja. Internauci krytyczni