gaming
The Sims 4: Wilkołaki. Pierwsze wrażenia ze świetnie zapowiadającego się dodatku. Nie jest idealnie
"High on Life". Gra twórcy serialu "Rick and Morty" będzie… odjechana, jak zawsze

"High on Life". Gra twórcy serialu "Rick and Morty" będzie… odjechana, jak zawsze. I w Xbox Game Pass!

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.06.2022 09:16

"High on Life" to gra od twórcy serialu "Rick and Morty", Justina Roilanda. Tym razem wcielimy się w świat FPS-ów, Zapowiada się standardowo, odjechana i bardzo specyficzna przygoda.

bFQyXymX

Co trzeba przyznać, twórcy hitowego serialu "Rick and Morty" zawsze mają pełne ręce roboty. Dan Harmon odpowiadał wcześniej za m.in. "Community". A drugi twórca, Justin Roiland… swoje zrobił. I zrobi jeszcze więcej, bowiem w niedzielę została ogłoszona jego nowa gra, "High on Life". Będzie to FPS w klimatach przygód Ricka - czyli dokładnie to, co uwielbiają gracze.

"High on Life", czyli pierwszoosobowe, stare śmieci

High on Life, zwiastun
High on Life, zwiastun (YouTube)

Jeżeli widzieliście co najmniej jeden odcinek "Ricka i Morty’ego", to w "High on Life" będziecie się czuli jak w domu. Opis tytułu? Standardowo, szalony.

bFQyXymZ

Gra ma opowiadać o losach absolwenta szkoły średniej, który staje się najbardziej zabójczym łowcą nagród we wszechświecie, po tym jak podejmuje walkę w obronie Ziemi przed hordą kosmitów próbujących wykorzystać ludzkość do produkcji narkotyków.

Tak. Ktoś po liceum broni świata i gania za przestępcami. Dobrze wiecie, jakiego humoru możemy się spodziewać po takim głównym bohaterze.

High on Life, zwiastun
High on Life, zwiastun (YouTube)

Po ukończeniu szkoły średniej, bez pracy i ambicji, nie masz nic do zaoferowania, dopóki na Ziemię nie wkroczy obcy kartel, który chce się dorobić na ludzkości.

Teraz ty i drużyna charyzmatycznych gadających rewolwerowców musicie odpowiedzieć na wezwanie bohatera i stać się najbardziej zabójczym międzygalaktycznym łowcą nagród, jakiego widział kosmos.

bFQyXynb

Uratuj i połącz siły z oddziałem pyskatych rewolwerowców, aby wcielić się w postać najbardziej zabójczego łowcy nagród w galaktyce.

Bronie przypominają szaleństwo rodem z gier z serii "Ratchet & Clank", tylko że są one podniesione do drugiej potęgi. Zamiast normalnych broni, dostaniemy gadające spluwy, które… będą prowadzić dialog z nami.

High on Life, zwiastun
High on Life, zwiastun (YouTube)

Wykonuj zadania łowcy, spotykaj dziwne, zabawne i przezabawne postacie, zbieraj całą gamę technologii obcych i nie tylko! Wykorzystaj różne umiejętności każdej z broni, aby pokonać różnych diabolicznych obcych wrogów i wytropić Garmantuousa.

bFQyXynh

Rozgrywa zapowiada się jak miks Racheta z Rickiem oraz sporą dawką "zróbmy coś szalonego". I wszystko skąpane w krwi - czyli standard.

HIGH ON LIFE Official Game Trailer

"High on Life": kiedy premiera? Co z Xbox Game Pass?

Premiera gry została zaplanowana na drugą część 2022 roku. Tytuł trafi na Xboksa One, Series X/S oraz PC poprzez Steama i Epic Game Store. Za "High on Life" stoi studio Squanch Games. CO NAJWAŻNIEJSZE: gra będzie dostępna w Xbox Game Pass od premiery. Na ludzkie: jeżeli płacicie 50 zł/miesiąc za XGP, to zagracie od razu też w tę interesującą grę.

bFQyXyni

To będzie albo kosmiczna wtopa, albo uber przyjemny tytuł do ogrania w weekend. Musimy poczekać na efekty.

Źródło: Materiały prasowe, YouTube

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Rosjanie robią grę o polskiej inwazji na Moskwę. Autorów wspiera Kreml