popkultura
Czerwiec 2023 na Disney+. "Avatar" i nowy Marvel
Will Smith pomylony z Willem Smithem

Hejterzy pomylili Willa Smitha z Willem Smithem. "Ja robię gry wideo"

Źródło zdjęć: © Instagram, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.03.2022 13:00

Wiele osób chciało powiedzieć Willowi Smithowi, co myśli o jego zachowaniu z gali wręczenia Oscarów. Internauci zaatakowali profil Willa Smitha na Twitterze. Problem w tym, że była to niewinna osoba, która z Hollywood nie miała nic wspólnego.

Za co zapamiętamy 94. galę wręczenia Nagród Akademii? Bynajmniej nie za dobór nudnych filmów, ale za patoakcję, której nie powstydziliby się zawodnicy Fame MMA. Kiedy Chris Rock zażartował z żony Willa Smitha, ten wstał z miejsca, podszedł do prowadzącego i uderzył go w twarz. Następnie wykrzykiwał pod jego adresem wulgarne komentarze. Plot twist - na końcu dostał statuetkę Oscara.

Zachowanie Willa Smitha podzieliło oskarową publiczność na dwa obozy. Część osób uważa, że użycie przemocy było uzasadnione, bo Chris Rock "obraził" żonę aktora. Część osób zawiodło się na Willu Smithie, a jego niedojrzałe zachowanie rodem z podwórka było poniżej krytyki. Pojawiają się głosy, aby odebrać gwiazdorowi statuetkę Oscara.

trwa ładowanie posta...

Will Smith pomylony z Willem Smithem

Zwolennicy jak i krytycy bohatera oscarowej nocy znaleźli profil Willa Smitha na Twitterze. Pod jego postami zaczęły się pojawiać komentarze, aby wytłumaczył się, dlaczego uderzył Chrisa Rocka albo jak inaczej powinien rozwiązać tę sytuację. Problem w tym, że osoba, do której przyczepili się internauci, to podcaster i twórca gier wideo. Tak się dzieje, kiedy ludzie nie potrafią weryfikować treści w internecie.

Ofiara ataku apeluje do internautów

Will Smith, który nie jest tym Willem Smithem, poprosił użytkowników Twittera, aby dali mu spokój. - Serio, to nie ja jestem osobą, wobec której czujesz złość/zadowolenie. Utrzymuję się robiąc podcasty i gry wideo. Być może wiele ryzykuję, kiedy to mówię, ale świat byłby lepszym miejscem, gdybyśmy przestali odpowiadać przemocą na słowa. - powiedział Will, a my dołączamy się do jego apelu.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
"Bejba, it's kinda krejza", ale w wersji Lego. Tego widoku nie zapomnisz