gaming
Konferencja Apple już 20 kwietnia, bo Siri zdradziła datę? 🙃
gta vi

GTA VI powróci do znanej lokalizacji? Tak sugerują nowe poszlaki

Źródło zdjęć: © Facebook
Oliwier NytkoOliwier Nytko,18.08.2020 20:17

Wszyscy czekają na jakąkolwiek zapowiedź nowej części GTA. Każdy też stara się odnaleźć choć odrobinę informacji o tym, gdzie będzie toczyła się jej akcja. A kolejna już poszlaka zdaje się nam mówić, iż GTA powróci do Vi!

bDTXnTYj

Od premiery GTA V minęło już prawie 7 lat. W tym czasie mogliśmy zobaczyć wydanie tego tytułu na konsole 7 generacji (PS3/Xbox 360), komputery osobiste oraz konsole 8 generacji (PS4/Xbox One).

I zaraz będziemy świadkami wyjścia GTA V na konsole 9 generacji — szaleństwo, prawda?

Większość graczy ma już dosyć ciągłego grania w tę samą grę. Tak, GTA Online czyli sieciowa część piątki co roku przynosi wydawcy, Take-Two, miliony dolarów. Dlatego też nikt nie chce zarzynać kury znoszącej cyklicznie złote jajka.

GTA Online było także prawdopodobnie powodem, przez który nie otrzymaliśmy żadnych rozszerzeń gry dla pojedynczego gracza. Plotki mówią o tym, że twórcy, Rockstar Games, byli w trakcie tworzenia trzech dodatków do trybu dla jednego gracza.

bDTXnTYl

Jednak przez to, że Online zarabiało bardzo dużo (i zabierało też dużo czasu deweloperom), elementy planowanych dodatków zostały przekształcone w dodatki do multiplayera. Według plotek oczywiście.

GTA VI
GTA VI (Rockstar)

A jaki ma związek GTA Online z nadchodzącą częścią GTA?

Jeżeli poszlaka okaże się trafna — duży. Na pewno w nadchodzącej odsłonie GTA znajdzie się tryb multi. Dobrą poszlaką może być rejestracja domeny internetowej. W tym przypadku Take-Two stosunkowo niedawno odnowiło bardzo ważną dla nas domenę: Gtavicecityonline.com

bDTXnTYn

GTA Vice City Online. Tak, istnieje duża szansa, że nowa część Grand Theft Auto powróci do Vice City. Tę informację odnalazł czujny użytkownik Reddita.

Ale z otwieraniem szampana warto się wstrzymać jeszcze przez chwilkę.

Pierwsza rejestracja domeny miała miejsce pod koniec 2009 roku. Wtedy jeszcze zagrywaliśmy się w dodatki do GTA IV, a o piątce mieliśmy nie usłyszeć żadnych oficjalnych wieści jeszcze przez dwa lata.

Jednak także ostatnio została przedłużona także domena gtavi.com, więc... przygotujcie kieliszki?

bDTXnTYt

Samo przedłużenie domeny może być też opcją zablokowania potencjalnych trolli, którzy mogliby wykupić domenę i wykorzystać ją do swoich celów. Ale może też znaczyć dużo, dużo więcej.

Czekacie na zapowiedź nowej odsłony GTA?  

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Nvidia: nie ma kart graficznych. Także Nvidia: OTO RTX 3080ti