gaming
Nowości Xbox Game Pass. "NFS Unbound" i siedem innych hitów
Ghost of Tsushima" film znalazł swojego reżysera

Film Ghost of Tsushima od reżysera Johna Wicka. Będzie OGIEŃ?

Źródło zdjęć: © Sony / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.03.2021 08:05

Co może być lepsze od już świetnie zapowiadającej się adaptacji gry Ghost of Tsushima? Reżyser! Do produkcji filmu dołączyła osoba, która jest znana z serii filmów o pewnym zabójcy, którego odgrywał Keanu Reeves.

Pewnie niektórym sam tytuł Ghost of Tsushima nie mówi prawie nic. Wiadomo, nie każdy ma obowiązek grać w gry. Lepiej! Nie każdy gracz ma obowiązek znać wszystkie tytuły growe wydane w ostatnich latach. A że GoT wyszedł tylko na PS4, to rzesza osób zaznajomionych z tą grą jest pewnie malutki. Jeżeli wiecie, o co chodzi w tej grze, to zjedźcie odrobinę niżej.

O co chodzi w fabule gry Ghost of Tsushima?

Akcja Ghost of Tsushima rozgrywa się w feudalnej Japonii podczas pierwszej inwazji Mongołów w 1274 roku i podąża za głównym bohaterem Jin Sakai, jednym z ostatnich żyjących wojowników samurajów, który staje się wojownikiem duchów, aby odeprzeć brutalnych wrogów.

Mogę Was zapewnić, że fabuła w grze jest o milion kilometrów lepsza, niż to, co można spodziewać się po tym opisie. A! Osobiście też dodam, że gra wygląda cudownie. Wszystko przez zastosowanie stylu graficznego, który miejscami upodabnia ten tytuł do obrazów.

Kto będzie reżyserem filmu Ghost of Tsushima?

Bardzo głośne nazwisko w ostatnich latach: Chad Stahelski. Wcześniej koordynator kaskaderów oraz kaskader. Jednak od 2014 jest on reżyserem. Jego reżyserski debiut? Malutki film: John Wick. Naturalnie, wszystkie filmy z serii o Wicku do 4. są reżyserowane przez Chada.

Dodatkowo podczas zapowiedzi filmu otrzymaliśmy także niesamowitą wiadomość. Gra Ghost of Tsushima sprzedała się w ponad 6,5 miliona kopii. Około połowa z osób, która zakupiła tytuł, ukończyła go. Co jest szczerze niezłym wynikiem.

Mieliście okazję zagrać w GoT?

A jeżeli walki samurajów Was już nie jarają, to może sprawdźcie o to, jak influencer może łatwo zarobić 20 lat w więzieniu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
"The Sims 5" za darmo? Nie będą kontynuacją czwórki