Filipek zawalczy w Kingpyn Boxing

Filipek zawalczy w Kingpyn Boxing. Rywal to fejm Instagrama

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Instagram, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,31.03.2023 11:15

Brytyjska federacja bokserska Kingpyn Boxing wzbogaciła się o polskiego zawodnika. Jest nim raper Filip Marcinek, szerszej publice znany jako Filipek. Jego przeciwnik ma blisko 60 mln fanów na Instagramie.

Filipek jest jednym z najpopularniejszych polskich raperów. Artysta regularnie walczy w federacjach organizujących gale typu freak fight. Twórca konfrontował się z m.in. Michałem Sobolewskim, Amadeuszem Roślikiem "Ferrari", Dariuszem Kaźmierczukiem "Daro Lew" czy Robertem Karasiem.

Raper otrzymał szansę, by zaprezentować się międzynarodowej publiczności. Wystąpi w organizacji Kingpyn Boxing. Jest to turniej bokserski influencerów, który składa się z trzech części. Polski zawodnik zawalczy już 22 kwietnia na Wembley Arena w Londynie. Budynek znajduje się naprzeciwko legendarnego stadionu Wembley. Rywalem Filipka w ćwierćfinale zawodów będzie brazylijski komik Whindersson Nunes.

Filipek w Kingpyn Boxing

Filipek podzielił się informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Raper nie krył dumy i radości z faktu, że zakwalifikował się do międzynarodowego turnieju.

"Zróbcie pie***lony hałas, nieprawdopodobna rzecz. Widzimy się 22 kwietnia na Wembley. Bijemy Brazola. I próbujemy wygrać cały turniej Kingpyn Boxing" - napisał raper na Instagramie. Skierował też kilka słów do kibiców swojego rywala: "Brazylijczycy będą po tej walce moimi fanami".

trwa ładowanie posta...

Filipek mocno zabiegał o względy brytyjskiej federacji. W marcu zmobilizował fanów, by pisali na profilach społecznościowych Kingpyn Boxing komentarze o treści: "#teamfilipek".

trwa ładowanie posta...

Kim jest Whindersson Nunes?

Whindersson Nunes to brazylijski komik, piosenkarz i youtuber. Jego profil na Instagramie ma blisko 60 mln obserwujących. Swego czasu kanał Nunesa na YouTubie był najpopularniejszym kanałem w Brazylii. Mężczyzna ma na koncie wygraną walkę bokserską z Mario Silvą i remis z Acelino Popo Freitasem. Nunes był kiedyś typowany jako potencjalny kandydat do pojedynku z gwiazdą YouTube'a Loganem Paulem.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0