gaming
Spotify Car Thing: Najgorsze radio do samochodu, które nie odtwarza radia?
Screen z filmiku promującego LOL-a

FIFA to nie wszystko. Najlepsze gry do grania ze znajomymi

Źródło zdjęć: © YouTube.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,19.10.2020 09:07

To temat rzeka, w dodatku ryzykowny. W końcu ile osób, tyle zdań o tym, który tytuł jest najlepszy do zabawy z grupką przyjaciół. Ale jeśli szukacie gier, przy których będziecie mogli się świetnie bawić ze znajomymi — sprawdźcie naszą listę!

bDUuQlHD

We wszystkie poniższe gry, oprócz Overcooked, możecie grać bez konieczności spotykania się "w realu" - czyli dzięki rozgrywce w sieci.

W przypadku niektórych gier, np. Fify, SSBU i Monopoly, można także grać ze znajomymi na jednej konsoli... po prostu siedząc obok siebie. Ale wiecie, w obecnych czasach może lepiej poprzestańmy na multiplayerze, okej?

League of Legends

Ohohoho, już widzę Wasze miny. Jednak Liga, pomimo wielu problemów, jest świetnym tytułem, aby zagrać w nią z paczką znajomych. Bez grania z losowymi osobami, LoL staje się mega przyjemną grą.

bDUuQlHF

Rozgrywki w piątkę (czyli bez osób z zewnątrz) pozwalają na ubaw, dokładne planowanie zagrywek i brak większego stresu. No i grając w pełnym teamie o wiele łatwiej jest też wprowadzić nowych graczy do świata Ligi Legend.

Super Smash Bros. Ultimate

Każda osoba, która posiada Switcha, powinna była chociaż raz słyszeć o Super Smash Bros. Tytuł jest już prawie legendarny: masa najróżniejszych postaci do wyboru, niestarzejący się gameplay i dopracowanie na poziomie ekstremalnym.

bDUuQlHH

Najnowsza odsłona znanej bijatyki (?) od Nintendo jest idealnym tytułem do grania ze znajomymi. Czy to na jednej kanapie, czy za pośrednictwem internetu. Nigdy nie będziecie się nudzić podczas gry w SSB.

Fall Guys: Ultimate Knockout

Hit ostatnich tygodni. Fall Guys, czyli imprezowo-zabawowy tytuł, ściągnął do siebie ponad 1,5 miliona graczy… w pierwszych 24 godzinach od premiery. Jest to tak typowa i na pierwszy rzut oka bezsensowna gra, że niektórzy nie zainteresowali się tym tytułem. Jednak podczas lockdownu ta gra to dosłownie najlepszy sposób na zajęcie czasu.

bDUuQlHN

Ten chaotyczny i śmieszny tytuł zasługuje na uwagę każdego. Szczególnie przyjemnie gra się w Fall Guys ze znajomymi - współczynnik śmiechu w stosunku do spędzonych na graniu minut jest wówczas bardzo wysoki.

FIFA 20

Klasyk nad klasykami — niektórym nigdy się nie znudzi. Fifa jest tytułem, który pomimo zaledwie iluzorycznych zmian na przestrzeni lat, cały czas jest hitem, jeżeli chodzi o grę ze znajomymi. Szczególnie tymi, którzy lubią od czasu do czasu pooglądać piłkę nożną.

bDUuQlHO

Tytuł oferuje szeroką gamę trybów dla wielu osób, więc nikt nie powinien się nudzić podczas grania w Fifę 20… albo 21.

Animal Crossing: New Horizons

Kolejny tytuł na Nintendo Switcha! Tym razem jest to pozycja, która odrobinę odbiega od standardowego pojęcia "grania ze znajomymi". Tutaj wszystko dzieje się… spokojniej. Możemy odwiedzić naszych znajomych, pomóc im w najróżniejszych czynnościach — lub po prostu pochodzić po ich wyspie i się zrelaksować. Animal Crossing zawsze był tytułem, który potrafił uspokoić każdego gracza.

Monopoly Plus

👑wirus dał się Wam we znaki? Lub po prostu nie chcecie wychodzić do znajomych, ale cały czas chcecie z nimi w coś zagrać? Cyfrowa wersja Monopoly jest ekstra. Gra jest dokładnym odwzorowaniem oryginalnej, planszowej wersji. Zdarzają się czasem drobne problemy techniczne, ale to może także zależeć od Waszego sprzętu.

Overcooked 2

Spodobało się Wam Fall Guys? No to pora na coś bardziej kameralnego, ale nie gorszego.

Oto Overcooked, czyli symulator kucharza… posypanego szczyptą gry strategicznej. Jest to niesamowicie przyjemny, ale i szalony tytuł stworzony do gry z przyjaciółmi. Waszym zadaniem jest sprostanie wymaganiom kulinarnym klientów… będąc przykładowo na autostradzie.

Minecraft

Nie mogło tutaj zabraknąć tytułu, który jest ogrywany miesięcznie przez tysiące graczy. Minecraft jest sztandarowym przykładem, że dobra grafika nie jest potrzebna, aby bawić się niesamowicie przy grze. Wraz z ogromną liczbą modów i łatwością w stworzeniu serwera, Minecraft pozwala na grę ze znajomymi na najwyższym poziomie.

bDUuQlHP

Chcecie wybudować największy zamek na świecie? Powodzenia. Macie ochotę na stworzenie własnego miasta? Oczywiście, że się da. Każdy pomysł w Minecrafcie jest trafiony — tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Graliście już w Fall Guys?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Kolejny wyciek danych z Facebooka: Facebook Email Search v1.0