gry
Dobra wiadomość dla fanów Nintendo. Czeka ich kolejna odświeżona produkcja
Kadr z gry Sniper Elite III

Gry w cenie pizzy! Najlepsze tytuły do 35 zł z PlayStation Store

Źródło zdjęć: © YouTube.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,30.08.2020 23:22

Pustki w portfelu? A może po prostu chcecie kupić sobie nową grę po kompletnej taniości? Oto kilka gier-perełek, które możecie obecnie kupić w sklepie PlayStation za mniej niż 35 złotych.

Zestawienie dotyczy tylko gier na PS4 - w kolejnych częściach przyjrzymy się też tytułom na Xboxa i PC. I jeszcze jedna uwaga: obecne ceny mogą się zmienić, a promocje zakończyć. Dlatego zawsze upewnijcie się, czy koszt gry aby na pewno nie wzrósł.

Cena: 23,70 zł

TO NIE JEST TRZECIA CZĘŚĆ FLATOUTA.

Wybaczcie za capsa, ale trzeba powiedzieć to bardzo wyraźnie. Trzecia część tej specyficznej - ale przy tym udanej - serii była okropna. Była crapem w najczystszej postaci. A tutaj mamy czwartą część tytułu o ściganiu i rozwalaniu się najróżniejszymi samochodami. To najlepsze podsumowanie tej gry, jakie znajdziecie w sieci.

Jednak za taką cenę ciężko o ciekawszą ścigałkę, szczególnie że ten tytuł jest naprawdę przyjemny do spokojnego grania.

Cena: 17,40 zł

Jedna z tych gier, które wywołują na twarzy jedno wielkie WTF.

Pomysł na grę? Jesteśmy ojcem-ośmiornicą pod przykrywką. Nasza ludzka rodzina nie wie o naszym "bardziej wodnistym" pochodzeniu. Cała zabawa polega na tym, że sterowanie Octodadem jest czasem skomplikowane. A misje wymagają od nas przeprowadzenia najróżniejszych i dość zaawansowanych zadań.

Cena: 29,61 zł

Ta gra była kiedyś w PS+, ale jeżeli nie mieliście okazji jej wtedy pobrać, to i tak warto kupić First Light. Szczególnie za taką kwotę.

Jest to samodzielny dodatek do inFamous: Second Son i jest prequelem do tej historii. Spotkać (i pokierować!) możemy tutaj Fetch, czyli "tę laskę od neonów" z podstawki. Dowiemy się też, co skłoniło ją do robienia tego, cóż, co robiła w SS. Rozgrywka jest prawie bliźniacza do tej z podstawki, jednak jest to cały czas bardzo wartościowa gra. Przejście First Light zajmie nam około 3-5 godzin.

Cena: 24,80 zł

Kolejna z serii (już) tasiemca o strzelaniu ze snajperki do nazistów… w slow-motion! W trzeciej części nasz główny bohater trafia do Afryki Północnej. Tytuł przeszedł trochę zmian względem drugiej części i gra się w niego dość przyjemnie. Nie jest to wprawdzie żaden światowy hit, ale rozgrywka na mocne +7/10.

Outlast 1 & 2

Chcecie się trochę bać? No to zapraszam do ogrania obu gier z serii Outlast. To nie jest poziom strachu z takiego The Last of Us, tylko bardziej prawdziwego horroru. Obie gry są hitami, których aż żal nie ograć. Szczególnie za takie pieniądze.

Cena: 15,80 zł

Cena: 31,00 zł

Cena: 33,80 zł

Obłędnie wyglądająca gra logiczna, która skradła serca wielu graczy. Nie dość, że sama rozgrywka jest wymagająca, to dodatkowo także fabuła potrafi zadziwić. Warto przemyśleć zakup The Talos Principle, ponieważ dobrych gier stricte logicznych jest stosunkowo mało na PS4. Szczególnie za taką cenę.

Cena: 19,75 zł

To miała być "kolejna niesamowita gra", a wyszedł po prostu bardzo przyjemny tytuł. Niestety nie stał się on hitem sprzedażowym, jednak rozgrywka — walka wręcz, strzelanie - stoją na niezłym poziomie. No i sama gra jest niesamowicie długa. Za równowartość kebaba lub biletu do kina dostajemy aż 20 godzin rozgrywki.

Cena: 15,75 zł

Ktoś musi sprzątać po sprawach mafii, prawda? W tej grze wcielamy się w The Cleanera, który jest właśnie mafijnym czyścicielem. Serial Cleaner to świetnie stylizowana, prosta, ale zarazem wciągająca gra 2D akcji.

A Wy macie jakieś swoje growe perełki, które dorwaliście za grosze?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Nexus Mods banuje mody do "Starfield". "Nie lubisz zaimków, usuń konto"