Star Wars: Jar Jar Blinks nie powróci w serialu o Obi-Wanie

Fani Star Was, cieszymy się: Jar Jar Binks nie powróci

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,02.04.2021 09:25

Fani Jar Jar Binksa nie będą zadowoleni. Aktor, który wcielał się w tę postać, oficjalnie potwierdził smutne wiadomości.

Uniwersum Star Wars w najbliższym czasie rozszerzy się jeszcze bardziej. Nie dość, że od ponad roku możemy delektować się świetnymi sezonami Mandaloriana oraz ostatnim sezonem Star Wars: Clone Wars, tak zaraz nadejdzie odsiecz nowych rzeczy.

Nadchodzące seriale w uniwersum Star Wars

Przed chwilą otrzymaliśmy zwiastun spin-offu Clone Wars, czyli Bad Batch. Mandalorian także w 2. sezonie wyhodował aż trzy serialowe odłamy. Mowa naturalnie o nadchodzących produkcjach takich jak Ashoka, Rangers of the New Republic i The Book of Boba Fett. Z czego druga produkcja ma zadebiutować już pod koniec tego roku!

Jednak ostatnio wszystkie reflektory są skoncentrowane na innej produkcji. Obi-Wan Kenobi otrzyma serię na Disney+. I co najlepsze, pierwsze nakrętki mają się zaraz zacząć! Seria ma opowiadać historię o Obi-Wanie około 10 lat po końcówce Star Wars: Revenge of the Sith. Więc nie będzie tak kolorowo, jakbyśmy chcieli.

Dlatego fani wyczekiwali powrotu jednej postaci

Najbardziej znienawidzonej postaci ostatnich dekad. Najbardziej denerwującą postać, która jednak zaskrobała sobie dziwną miłość fanów. Tak, mowa o Jar Jar Binksie. Aktor wcielający się w Jar Jara w prequelach oficjalnie, czyli Ahmed Best, potwierdził, że on nie powróci jako znienawidzona/ulubiona postać fanów w serialu o Obi-Wanie:

Dziękuję za miłość, ale nie będzie mnie w tej serii. Tak bardzo, jak bym chciał być jego częścią. Ale jestem podekscytowany widząc ludzi, których bardzo kocham, z powrotem razem robiących wspaniałe rzeczy.

Zawsze istnieje szansa, iż Jar Jar mógłby powrócić do życia z innym aktorem. Jednak Ahmed Best jest Jar Jarem, więc… może musimy poczekać cierpliwie na jego powrót w innym serialu?

Źródło: Hollywood Reporter

Jeżeli macie już dosyć Star Wars, to może przeczytajcie tekst Kuby o najgorszych żartach na Prima Aprilis!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1