popkultura
"Chłopi" - czy polski kandydat do Oscara zainteresuje Gen Z?
Fame MMA: Friz podał swoją gażę za walkę

Fame MMA: Friz chciałby za walkę… 8 MILIONÓW złotych? Tak, ale nie do końca

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,24.06.2022 11:15

Friz w Aferkach podzielił się swoimi wymaganiami do co gaży na Fame MMA. Ile przywódca Ekipy chciałby za walkę w klatce? Równowartość ~8 mln złotych. Tak, osiem milionów złotych xD Chociaż... to bardziej skomplikowane.

Nikt nie oczekiwał, że Friz będzie chciał zawalczyć za jakiekolwiek pieniądze w Fame MMA. Wszyscy wiedzieli o jego operacji, która teoretycznie miała mu uniemożliwić jakąkolwiek walkę - jak teraz się przekonaliśmy, Karol chciałby zawalczyć. Chociaż sumka, którą sobie zażyczył, jest spora. Jednak teoretycznie nie chce pieniędzy, a…

Friz chciałby równowartość 8 milionów złotych za walkę?

Krótka piłka: Friz w Aferkach wypowiedział się o możliwości zawalczenia w federacji Wojtka Goli i Boxdela. Karol mógłby zawalczyć w Fame MMA za przekazanie udziałów w Ekipie. Tj. Fame musiałoby kupić 1,5 mln akcji Ekipy i przekazać je Karolowi.

Te są warte, w tym momencie, ponad 8 milionów złotych, po cenie jednostkowej 5,44 za jedną akcję.

Ale pieniądz no to tak średnio mnie jara, dlatego skoro jesteśmy jako Ekipa spółką akcyjną, jesteśmy na giełdzie. Weszliśmy na NewConnect, jesteśmy już normalnie notowani i można sobie wpisać "ekipa", zobaczyć nas, nasz kurs. To ja mógłbym iść, skoro wierzę w moją spółkę w 100 procentach, to mógłbym się podjąć takiej walki za 1,5 miliona akcji Ekipa Holding SA.

I w ogóle tak sobie memowałem ze znajomymi, że ja do tej walki wyszedłbym tylko pod warunkiem, że zrobilibyśmy kontrakt, że nie wolno trenować. Po prostu wychodzimy i się bijemy - bo ja bym nie mógł trenować za bardzo, bo jakby wiesz, wszystko by mnie bolało.

Friz chciałby zawalczyć "maksymalnie w K1".

Boxdel przekazał, że wypłata Friza byłaby "równowartością sprzedania 300 tys. PPV" na galę.

Fani boją się o stan Friza

Friz ma śruby w ciele. W wieku 18 lat Karol przeszedł operację korygowania skoliozy. W Aferkach powiedział, że po treningu z Trombą prawie nie mógł oddychać - stąd właśnie powstała jego, może śmieszkowa, reguła dot. braku treningu przez walką.

Komentarze fanów?


Jak fanem Karola nie jestem tak rozumiem te stwierdzenie. Chłopak jest po poważnym zabiegu i nie wróci do pełni sprawności motorycznej. Wiec uważam, że taka kwota, jak w przypadku Buddy, została rzucona zaporowo

On ma pręty w plecach więc ryzykuje swoje zdrowie dla pieniędzy xd

Nie opłaca się to

8 baniek z gościa co nawet do walki się nie przygotuje, wyjdzie i pokaże się jak Nitro????

To jest problem. Nieironicznie, fajnie jakby to były tylko śmieszki. Ryzykować swoje zdrowie dla kasy? Cóż - trudno powiedzieć, czy Friz robił sobie żarty, czy naprawdę chciałby zawalczyć. Nie wiemy też, jak dokładnie wygląda jego sytuacja. Może dostał pozwolenie na walkę? Kto wie.

Na pewno to byłby niezły ruch dla Holdingu Ekipy, ponieważ dostaliby niemałego "boosta" na giełdzie. Friz na ten moment posiada 41,2% kapitału i głosów. Na pewno to wyglądałoby ciekawie, gdyby zdobył jeszcze 1,5 mln akcji.

Co ciekawe, cena akcji spadła od momentu połączenia z BBI. Jak dużo? Ano z 7,12 zł w połowie maja do 5,44 zł w momencie pisania tego newsa.

FRIZ PODAŁ KWOTĘ ZA JAKĄ ZAWALCZY W FAME MMA

Źródło: YouTube

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Ketchup inspirowany Taylor Swift? Wkrótce w waszych lodówkach