Daria Zawiałow

Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i ich „Za krótki sen” – najnowszy singiel już tu jest

Źródło zdjęć: © Daria Zawiałow / Instagram.com, Daria Zawiałow
Anna RusakAnna Rusak,08.04.2021 11:05

Po "Kaonashi" przyszedł czas na „Za krótki sen”. Daria Zawiałow wraca z kolejnym singlem, ale tym razem ma towarzystwo – w utworze możemy też usłyszeć Dawida Podsiadło

Na ten duet czekali chyba wszyscy (a już na pewno fani Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło) i w końcu jest. „Za krótki sen” – tak nazywa się najnowszy singiel promujący trzeci album artystki – sprawił, że nareszcie możemy usłyszeć tę dwójkę w jednym utworze. Chociaż…

Niektórzy z Was pewnie wiedzą, że artyści spotkali się już na jednej scenie. W 2019 roku Podsiadło dołączył do Darii podczas jej koncertu w warszawskiej Stodole. Wspólnie wykonali utwór „Gdybym miała serce’’. Przyznam, że już wtedy zamarzył mi się ich duet, a jeśli jeszcze go nie słyszeliście, to tutaj możecie zobaczyć ten występ:

Daria Zawiałow „Gdybym miała serce” Stodoła 05.12.2019

„Za krótki sen” jest drugim singlem zapowiadającym najnowszy album Zawiałow – wcześniej mogliśmy ją usłyszeć w utworze „Kaonasi”, który opowiadał nam historie kobiety, próbującej uwolnić się od przemocy domowej – więcej pisaliśmy o nim tutaj.

Równo o dwunastej ma odbyć się premiera najnowszego klipu, więc to, o czym tym razem będzie nam chciała opowiedzieć piosenkarka, na razie pozostaje tajemnicą. Tak jak sama premiera płyty. Daria od dawna na swoje socjale wrzuca enigmatyczne informacje o nadchodzącym krążku.

Za krótki sen

Co z nową płytą?

Fani po rozszyfrowaniu kilku japońskich podpowiedzi, podejrzewają chociażby, że tytuł trzeciego album to „Wojny i nocne” (Daria jeszcze tego nie potwierdziła), a jego premiera najprawdopodobniej odbędzie się 11 czerwca lub 11 maja. Na to wskazywałaby chociażby ta krótka animacja (zerknijcie na zegarek), w której pojawiła się też zapowiedź „Za krótkiego snu”. Wszystko oczywiście utrzymane w klimacie anime.

もうすぐ新曲が出る

Warto też dodać, że Dawid jest pierwszym gościem w dyskografii Zawiałow. Do tej pory raczej to ona pojawiała się na płytach swoich kolegów – warto tu wspomnieć chociażby o „Bubbletea” z Quebonafide. Podsiadło jest więc jej pierwszym i – trzeba to przyznać – jakże udanym gościem.

Słuchaliście już „Za krótkiego snu”? Jak Wam się podoba? A jeśli chcielibyście pozostać w muzycznym świecie, to polecamy Wam quiz, dzięki któremu dowiecie się, którą piosenką Krzysztofa Krawczyka jesteście.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0