ellen degeneres
Ellen DeGeneres znów pod ostrzałem. To, co zrobiła dla swojej żony, zagrażało życiu i zdrowiu innych
Ellen DeGeneres

Ellen "wcale nie taka miła" DeGeneres. Jej imperium może lec w gruzach

Źródło zdjęć: © instagram @theellenshow
Małgorzata BiernackaMałgorzata Biernacka,10.08.2020 14:24

Motto programu The Ellen DeGeneres Show brzmi "bądź miły", ale czy jego prowadząca sama taka jest? Tego nie wiadomo. Na światło dzienne wyszły bowiem oskarżenia, które mogą zrujnować wizerunek dziennikarki.

20 marca komik Kevin T. Porter zamieścił wpis na Twitterze, w którym prosił o opisanie najbardziej nieprawdopodobnych historii, jakie ludzie słyszeli o Ellen. Odpowiedzi było mnóstwo. Od wspomnień pracowników, że mieli zakaz patrzenia na Ellen i rozmawiania z nią, po historię o tym, jak dziennikarka miała specjalnie wylać gorącą zupę na kelnera.

Wielu byłych pracowników narzekało również na atmosferę panującą na planie talk show. Dziesięciu z nich wypowiedziało się na łamach portalu BuzzFeed News. Jeden z nich stwierdził:

"Te bzdury o byciu miłym mają znaczenie tylko wtedy, kiedy kamery są włączone. Wszystko jest na pokaz"

Wielu mówi również o rasizmie i postrachu panującym na planie. Jedna z kobiet pracujących nad The Ellen DeGeneres Show odeszła z pracy, ponieważ - jak twierdzi - miała dosyć komentarzy na temat jej rasy.

Chodzą również pogłoski o szerzącym się niewłaściwym zachowaniu seksualnym ze strony producentów programu.

trwa ładowanie posta...

Czarę goryczy przelała sytuacja z ostatnich miesięcy, kiedy to kierownictwo produkcji nie poinformowało pracowników o kwestiach związanych z ich wynagrodzeniami i godzinami pracy w związku z pandemią koronawirusa.

Załoga programu miała być trzymana w niewiedzy przez długie tygodnie, podczas gdy Ellen zatrudniła grupę filmowców spoza studia do nagrywania programu w jej domu.

trwa ładowanie posta...

Wielu twierdzi, że Ellen nie ma większego wpływu na to, co się dzieje na planie. Część sądzi, że dziennikarka mogła nawet nie wiedzieć o zakazach patrzenia na nią i nie zdawać sobie sprawy z nadużyć, do których miało dochodzić w studio.

Obrońcy dziennikarki podkreślają też, że Ellen była odizolowana od pracowników i ich środowiska. W tym wypadku wina za nieodpowiednie traktowanie załogi spoczywałaby głównie na producentach programu.

Ellen przeprosiła już za swoje przeoczenia w wiadomości napisanej do pracowników programu. Ujawniła również, że wraz z przedsiębiorstwem Warner Bros. prowadzą dochodzenia w sprawie wykroczeń na planie.

Pojawiają się jednak opinie, że pomimo starań Ellen o odzyskanie dobrego imienia, Show nie otrzyma już odpowiedniego wsparcia ze strony widzów i program zostanie zdjęty z anteny. Według pogłosek miejsce Ellen miałby zastąpić James Corden.

Myślicie, że to możliwe?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Ellen DeGeneres znów pod ostrzałem. To, co zrobiła dla swojej żony, zagrażało życiu i zdrowiu innych