cyberpunk 2077 zwrot

Chcesz zwrócić Cyberpunka 2077? Mamy odpowiedź z jednego ze sklepów | Aktualizacja

Źródło zdjęć: © CDPR / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,14.12.2020 17:50

Jesteście niezadowoleni z tego, jak Cyberpunk 2077 chodzi na Waszych konsolach? CD Projekt RED umożliwia zwrot konsolowej gry na specjalnych warunkach. Jednak otrzymaliśmy już odpowiedź, że jeden ze sklepów nie będzie robić problemów!

Aktualizacja #1: została dodana wypowiedź rzecznika prasowego Media Expert

Jeżeli nie przeczytaliście najnowszego newsa o ostatnim oświadczeniu CD Projekt RED, to musicie je teraz sprawdzić! Wreszcie osoby odpowiedzialne za Cyberpunka 2077 przyznały się do… cóż, sami to przeczytajcie. Bugi w Cyberpunku 2077? CDP Red: "Możecie wystąpić o zwrot kosztów".

W skrócie, w ostatnim oświadczeniu dowiedzieliśmy się, iż będzie możliwy zwrot gier na konsole starej generacji. Czyli tak naprawdę wszystkich konsolowych wydań Cyberpunka 2077. Jeżeli nie będziecie zadowoleni z rozgrywki, to możecie zwrócić grę. Oficjalnie CDPR mówi o tym, aby najpierw udać się do sklepu — i tam spróbować zwrócić grę.

Jeżeli to by nie wypaliło z przeróżnych względów, to wtedy zalecane jest skontaktowanie się bezpośrednio z CD Projekt RED.

Jednak dzisiaj mowa o sklepie (lub sklepach, cały czas czekamy na odpowiedzi innych marketów), w którym przyjęty zostanie Cyberpunk 2077. Zwrot dokonacie w Media Markcie. Oto treść komentarza, o który poprosiliśmy dzisiaj rano:

W związku z oświadczeniem CD Projekt Red o możliwości dokonywania przez klientów zwrotu gry Cyberpunk 2077 w wersji PS4 lub XBOX One (nr art. 1406259 oraz 1406260) z powodu niezadowolenia z jakości gry, klienci, którzy zakupili grę w MediaMarkt mają prawo zwrotu zgodnie z poniższymi zasadami:- Możliwy jest zwrot gry zakupionej lub zamówionej do dnia 14 grudnia 2020 włącznie.- Zgłoszenie chęci zwrotu gry z tego tytułu przez klienta przyjmujemy do dnia 21 grudnia 2020 włącznie.- Klient zobowiązany jest zwrócić/odesłać kompletny egzemplarz gry wraz z dowodem zakupu i dodatkowymi upominkami, jeśli klient otrzymał je wraz z zamówioną grą z tytułu jej zakupu (steelbooki, breloki)

- Wioletta Batóg, rzecznik prasowy Media Markt

Aktualizacja, oto wypowiedź rzecznika prasowego Media Expert:

Wersje pudełkowe gry Cyberpunk 2077 zakupione przed 14 grudnia 2020 r. będzie można zwrócić w procedurze reklamacji, za okazaniem dowodu zakupu w sieci Media Expert, do dnia 21 grudnia 2020 r. włącznie. Oczywiście zwrócić będzie można wyłącznie kompletne egzemplarze gry. W sprawie zwrotów niekompletnych zestawów gier należy się kontaktować bezpośrednio z producentem.

- Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert

Zdecydowaliście się zwrócić Cyberpunk 2077?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5