cyberpunk-2077
Paweł Sasko emocjonalnie o Cyberpunku 2077: “Macie prawo wymagać w pełni funkcjonalnej i dobrze wykonanej gry”
cyberpunk 2077 zwrot

Chcesz zwrócić Cyberpunka 2077? Mamy odpowiedź z jednego ze sklepów | Aktualizacja

Źródło zdjęć: © CDPR / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,14.12.2020 16:50

Jesteście niezadowoleni z tego, jak Cyberpunk 2077 chodzi na Waszych konsolach? CD Projekt RED umożliwia zwrot konsolowej gry na specjalnych warunkach. Jednak otrzymaliśmy już odpowiedź, że jeden ze sklepów nie będzie robić problemów!

bGxBrKAz

Aktualizacja #1: została dodana wypowiedź rzecznika prasowego Media Expert

Jeżeli nie przeczytaliście najnowszego newsa o ostatnim oświadczeniu CD Projekt RED, to musicie je teraz sprawdzić! Wreszcie osoby odpowiedzialne za Cyberpunka 2077 przyznały się do… cóż, sami to przeczytajcie. Bugi w Cyberpunku 2077? CDP Red: "Możecie wystąpić o zwrot kosztów".

W skrócie, w ostatnim oświadczeniu dowiedzieliśmy się, iż będzie możliwy zwrot gier na konsole starej generacji. Czyli tak naprawdę wszystkich konsolowych wydań Cyberpunka 2077. Jeżeli nie będziecie zadowoleni z rozgrywki, to możecie zwrócić grę. Oficjalnie CDPR mówi o tym, aby najpierw udać się do sklepu — i tam spróbować zwrócić grę.

bGxBrKAB

Jeżeli to by nie wypaliło z przeróżnych względów, to wtedy zalecane jest skontaktowanie się bezpośrednio z CD Projekt RED.

Jednak dzisiaj mowa o sklepie (lub sklepach, cały czas czekamy na odpowiedzi innych marketów), w którym przyjęty zostanie Cyberpunk 2077. Zwrot dokonacie w Media Markcie. Oto treść komentarza, o który poprosiliśmy dzisiaj rano:

W związku z oświadczeniem CD Projekt Red o możliwości dokonywania przez klientów zwrotu gry Cyberpunk 2077 w wersji PS4 lub XBOX One (nr art. 1406259 oraz 1406260) z powodu niezadowolenia z jakości gry, klienci, którzy zakupili grę w MediaMarkt mają prawo zwrotu zgodnie z poniższymi zasadami:- Możliwy jest zwrot gry zakupionej lub zamówionej do dnia 14 grudnia 2020 włącznie.- Zgłoszenie chęci zwrotu gry z tego tytułu przez klienta przyjmujemy do dnia 21 grudnia 2020 włącznie.- Klient zobowiązany jest zwrócić/odesłać kompletny egzemplarz gry wraz z dowodem zakupu i dodatkowymi upominkami, jeśli klient otrzymał je wraz z zamówioną grą z tytułu jej zakupu (steelbooki, breloki)

- Wioletta Batóg, rzecznik prasowy Media Markt

Aktualizacja, oto wypowiedź rzecznika prasowego Media Expert:

bGxBrKAD

Wersje pudełkowe gry Cyberpunk 2077 zakupione przed 14 grudnia 2020 r. będzie można zwrócić w procedurze reklamacji, za okazaniem dowodu zakupu w sieci Media Expert, do dnia 21 grudnia 2020 r. włącznie. Oczywiście zwrócić będzie można wyłącznie kompletne egzemplarze gry. W sprawie zwrotów niekompletnych zestawów gier należy się kontaktować bezpośrednio z producentem.

- Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert

Zdecydowaliście się zwrócić Cyberpunk 2077?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Cyberpunk 2077: Sasha Grey w dodatku Phantom Liberty