Funkcja głosowa w ChatGPT za darmo

ChatGPT zyskał głos. Możesz z nim pogadać kompletnie za darmo

Źródło zdjęć: © Annapurna Pictures
Konrad SiwikKonrad Siwik,26.11.2023 14:30

Już teraz możesz poczuć się jak Joaquin Phoenix w filmie "Her". OpenAI ogłosiło bowiem, że funkcja głosowa w ChatGPT jest teraz dostępna za darmo, również w języku polskim.

Od września 2023 r. funkcja ChatGPT Voice, umożliwiająca rozmowy głosowe z inteligentnym asystentem, była zarezerwowana wyłącznie dla użytkowników płatnych wersji Plus i Enterprise. Jednak w ostatnim ruchu mającym na celu rozszerzenie dostępności i ułatwienie korzystania z tej innowacyjnej funkcji, OpenAI ogłosiło, że ChatGPT Voice jest teraz dostępny dla wszystkich użytkowników bez żadnych dodatkowych opłat.

trwa ładowanie posta...

ChatGPT Voice za darmo

Ogłoszenie oznacza, że wszyscy użytkownicy mają teraz możliwość korzystania z zaawansowanych rozmów głosowych z asystentem ChatGPT, również w języku polskim. Funkcja ta, która pierwotnie była zarezerwowana dla płatnych subskrybentów, jest teraz otwarta dla wszystkich, zwiększając w ten sposób dostępność i użyteczność tej zaawansowanej technologii w komunikacji.

ChatGPT Voice umożliwia użytkownikom prowadzenie płynnych rozmów głosowych z inteligentnym asystentem w różnych językach, w tym w języku polskim. Funkcja ta jest zintegrowana z aplikacjami ChatGPT dostępnymi dla systemów iOS i Android, co oznacza, że użytkownicy mogą teraz wygodnie korzystać z ChatGPT Voice na swoich smartfonach.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Po zainstalowaniu i włączeniu aplikacji na smartfonie wystarczy kliknąć ikonę białych słuchawek w dolnym prawym rogu ekranu, wybrać odpowiadający nam głos i rozpocząć rozmowę. ChatGPT postara się odpowiedzieć na każde nasze pytanie, ale może również opowiedzieć dowcip lub bajkę na dobranoc.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0