popkultura
Urodziny BTS na smutno? Boysband świętuje w niepełnym składzie
Brazylijska Rihanna

Były łzy, okrzyki i selfie. Fani dali się nabrać fejkowej Rihannie

Źródło zdjęć: © Instagram
Bartłomiej Jankowski,
29.03.2022 13:30

Jedna z fanek miała też możliwość dotknięcia ciążowego brzuszka Rihanny, o czym z przejęciem opowiedziała telewizyjnej reporterce. Problem tylko w tym... że to nie była Rihanna.

Aj, oglądanie tego boli! Przez ostatni weekend w kilku miejscach brazylijskiej metropolii Sao Paulo rozgorączkowani fani mogli spotkać Rihannę kręcącą się po mieście w asyście ochroniarzy. Były łzy, okrzyki i selfie. Problem tylko w tym... że to nie była Rihanna.

Zobaczcie sami jeden z filmów, które krążą po Twitterze. Przypominająca piosenkarkę postać chodzi po lotniskowej hali, a tuż za nią kroczą bodyguardzi w garniturach i czarnych okularach. "Rihanna" - jak to Rihanna ostatnimi czasy - ma też stylizację podkreślającą jej ciążowy brzuszek. No i płaszcz w panterkę.

trwa ładowanie posta...

Przeszlibyście obojętnie? No właśnie, ja też nie. To samo zrobili fani celebrytki (i zwykli przechodnie). Po chwili wokół fejkowej Rihanny znalazł się już cały tłum ludzi robiących selfie i krzyczących jej imię. Jedna z fanek miała też możliwość przytulenia idolki i dotknięcia jej (fejkowego) ciążowego brzuszka. Później z przejęciem i łzami spływającymi po policzkach pokazywała telewizyjnej reporterce trzęsące się ręce. Przynętę łyknęła też sama reporterka, której "Rihanna" dała krótki wywiad, płynnie mówiąc po portugalsku (xD).

Za prankiem stała Priscila Beatrice, tiktokerka zawodowo zajmująca się podrabianiem Rihanny. To nie pierwsza taka jej akcja. W poprzednim roku Priscila wystąpiła w Brukseli, gdzie odśpiewała "Stay" i pozowała z fanami (Rihanny, nie jej, jak podejrzewamy) na ulicy. Największą popularność przyniósł jej film z 2020 roku, w którym zrobiła lip sync do piosenki "Monster". Do dziś obejrzano go ponad 6 milionów razy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 13
  • emoji ogień - liczba głosów: 13
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 109
  • emoji smutek - liczba głosów: 21
  • emoji złość - liczba głosów: 25
  • emoji kupka - liczba głosów: 32
Komentarze (0)
arrow
Żółty Putin. Czy to dzieło Patryka Vegi?