jak zdobyć bonifikartę McDonalds

Jak zaoszczędzić w McDonald’s? Aplikacja, OkazYEAH i trick z bonifikartą

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.02.2021 12:30

W portfelu świeci pustkami? Mamy kilka sposobów, jak zaoszczędzić w Maku: kupony, info jak zdobyć bonifikatę McDonald's, czy nawet korzystanie z innych aplikacji!

 • OkazYEAH i aplikacja McDonald’s

Aplikacja to jeden z najprostszych sposobów na tańsze jedzenie w McDonald’s. Jeżeli chcemy oszczędzić trochę grosza lub dostać dodatkowe pierdółki do zamówienia, to warto sprawdzić OkazYEAH. Jest to nic innego jak gloryfikowane kody rabatowe. Dorwiecie tam często całkiem dobre rabaty. Pamiętacie tylko, że promki zmieniają się co jakiś czas.

Dodatkowo po każdym zakupie na paragonie otrzymacie specjalny kod, który możecie wykorzystać w aplikacji i otrzymać kompletnie za darmo jedną z poniższych rzeczy:

 • Małą kawę czarną.
 • Małą kawę białą.
 • Duże lody z polewą w kubeczku plastikowym (do wyboru polewa o smaku czekoladowym, karmelowym, truskawkowym).

Darmowa kawa to całkiem miły gratis. Według regulaminu powyższe nagrody możecie odebrać także w Drive Thru. Aplikacje McDonald's możecie znaleźć w Sklepie Play i w App Store.

 • Bonifikarta

To będzie dłuższy temat. Jeżeli nie wiecie, jak zdobyć bonifikartę McDonalds, to już Wam tłumaczę. Jeśli się poświęcicie i skoczycie do Maka w określony dzień w nocy oraz będziecie jedną z pierwszych 3 osób, które zamówią wtedy McZestaw, to macie przepustkę do tańszego jedzenia na 3 miesiące. Dostaniecie wtedy za darmo specjalną kartę (pomijając koszt dowolnego McZestawu).

Ma ona nieskończenie wiele użyć i działa wszędzie w Polsce z wyjątkiem restauracji McDonald’s znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz restauracji znajdującej się na terenie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Bonifikartę otrzymują pierwsze trzy osoby, które w restauracji McDonald’s w dniu rozpoczęcia promocji, kupią dowolny McZestaw. [...] Promocja rozpoczyna się (tutaj w regulaminie jest wymieniona data 1 grudnia, ale 1 marca będzie nowy rzut bonifikart ~dop. red.) w momencie rozpoczęcia sprzedaży oferty śniadaniowej w restauracji. Jeśli w restauracji nie obowiązuje oferta śniadaniowa, Promocja rozpoczyna się 1 grudnia 2020 roku w momencie otwarcia restauracji.

- https://cdn.mcdonalds.pl/uploads/20201123122111/345971-regulamin-bonifikarta-edycja-od-1-09-do-30-11-2020.pdf

Bonifikarta umożliwia zakup kilkunastu produktów z menu po obniżonych cenach. Obecnie dzięki takowej karcie można kupować klasyczne McZestawy po 13 złotych, McNuggetsy 6 szt. za 7 zł, czy średnią kawę za 6 zł.

Opłaca się Wam zdobyć bonifikartę, jeżeli lubicie chodzić do Maka lub czasem zabieracie tam znajomych. Bonifikarta działa także w McDrive! Owa karta nie działa jednak w kiosku - zamawiać trzeba zawsze przy kasie.

 • Aplikacje z dowozem jedzenia

To nie jest do końca związane z samym Makiem, ale z aplikacjmi typu UberEATS czy Glovo. Odpowiednie skorzystanie z niektórych kodów rabatowych będzie w stanie obniżyć cenę większego zamówienia o średnio 15-25%. A to jest całkiem miły dodatek. Pamiętajcie tylko, że zamawiając w aplikacji Uber trzeba doliczyć cenę dostawy. Plus jest taki, że ktoś dostarczy Wam jedzenie, a Wy nie będziecie musieli iść/jechać do restauracji.

 • Obserwujcie social media McDonald’s i większe grupy tematyczne

To już nie jest pomoc doraźna, a jedynie wskazówka. McDonald’s lubi w np. okresie wakacyjnym wrzucić ciekawe promocje. W 2019 roku popularna sieć wraz z Coca-Colą stworzyła promocje, w której można było za półdarmo odebrać zestaw 2ForU. Tak, najlepszą metodą jest spokojne czekanie i obserwowanie social mediów McDonald’s. Bo jeżeli dobra promocja zostanie odpalona, to pewnie wpadnie Wam ona w oko.

Inną opcją może być dołączenie do grup tematycznych na Facebooku. Tam powinniście znaleźć najświeższe informacje o promocjach, zestawach i innych rzeczach, które mogą oszczędzić Wam trochę grosza.

Macie jakieś swoje sposoby na zaoszczędzenie kasy na zamówieniu w Maku?

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 36
 • emoji ogień - liczba głosów: 15
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 15
 • emoji smutek - liczba głosów: 15
 • emoji złość - liczba głosów: 19
 • emoji kupka - liczba głosów: 55