pop-qultura
Jennifer Aniston jednak NIE adoptuje dziecka
Bobby Shmurda

Bobby Shmurda cieszy się wolnością i łańcuchem, który ŚWIECI w ciemnościach

Źródło zdjęć: © Instagram @realbobbyshmurdags9 / Instagram @realbobbyshmurdags9
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.03.2021 09:41

Amerykański raper Bobby Shmurda skończył odbywać pięcioletnią karę więzienia. Po wyjściu na wolność otrzymał drogi prezent – łańcuch o wartości 100 000 dolarów, który świeci w ciemnościach.

bDTXMydL

Shmurdę możecie kojarzyć jako autora słynnego kawałka "Hot Nigga" (ponad 700 mln odtworzeń na YT!) czy jako gościa w utworze "Stoopid" Tekashi 6ix9ine. Shmurda jest nie tylko legendą gangsta rapu, ale i przestępcą. W 2016 roku został skazany za współudział w zabójstwie, posiadanie narkotyków oraz broni bez zezwolenia. Kara? Siedem lat więzienia, ale dzięki ugodzie 23 lutego wyszedł na wolność.

Bobby Shmurda może cieszyć się urokami życia na wolności, ale nie do końca... Do 2026 roku musi wygospodarowywać czas na spotkania z kuratorem, który będzie uważnie przyglądał się poczynaniom rapera. W obecnej chwili głowa muzyka jest raczej zaprzątnięta innymi rzeczami. Niedawno Bobby dostał od swojego przyjaciela prezent… łańcuch o wartości 100 000 dolarów.

Bobby Shmurda dostał prezent z bajeranckimi ficzerami

Wyjątkowy podarunek dla amerykańskiego rapera stworzył "Eric The Jeweler". Jubiler pochwalił się na Instagramie, jak epicko prezentuje się łańcuch o wartości 100 000 dolarów. Najbardziej odjechaną cechą błyskotki jest to, że... świeci ona w ciemnościach. Widać to doskonale na fotkach, które pojawiły się na koncie na Instagramie jubliera. Zresztą sprawdźcie sami!

Bobby Shmurda już nosi niezwykłą błyskotkę i chwali się nią w mediach społecznościowych. Niedawno wrzucił selfie, na którym jest ubrany w świecący łańcuch, a które podpisał: "Doceniam to bracie".

Dajcie znać, jaki był najdroższy prezent, który Wy otrzymaliście!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Ile warta jest sekstaśma? Zespół stresu pourazowego i złamane serce