popkultura
Kris Wu, gwiazdor k-popu i były członek Exo, skazany za gwałty
Królowa - serial z Andrzejem Sewerynem

Andrzej Seweryn jako drag queen w serialu Netflixa. Obejrzyjcie zwiastun "Królowej"!

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.05.2022 09:45

Netflix przygotował ciekawą propozycję dla fanów polskiego kina. Już w czerwcu na platformie zadebiutuje "Królowa". Będzie to serial, w którym Andrzej Seweryn wcieli się w rolę drag queen. Zwiastun produkcji wygląda obiecująco.

bGxAJFhf

Królowa jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji, która w najbliższym czasie zadebiutuje na Netflixie. Czteroodcinkowy serial z Andrzejem Sewerynem w roli głównej opowie o pewnej rodzinie ze Śląska, której członkowie od lat się nie widzieli. Mąż i ojciec wyjechał bowiem do Paryża, aby realizować się jako krawiec. Po godzinach występuje w lokalnym teatrze jako drag queen Lorretta.

W pewnym momencie główny bohater wraca do Polski, kiedy dowiaduje się, że jego była żona ma poważne problemy ze zdrowiem. Mężczyzna nie tylko będzie starał się jej pomóc, ale i spróbuje odbudować relacje z rodziną. Podczas pobytu w rodzinnych stronach będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości i pogodzić z wydarzeniami, z powodu których przed laty opuścił miasteczko.

Zwiastun "Królowej" jest już na YouTube!

Zwiastun serialu można już oglądać w internecie. Trzeba szczerze ocenić, że Andrzej Seweryn w roli drag queen prezentuje się oszałamiająco. Bardzo budujące jest to, że internauci są pozytywnie nastawieni do Królowej. Oto niektóre komentarze:

bGxAJFhh

Andrzej Seweryn... przyznam szczerze zaskoczył mnie bardzo mocno. To będzie takie odejście, od tego co mogliśmy oglądać z Jego udziałem przez ostatnie kilka lat.

Nawet fajnie to wygląda. Ciepła, miła i rodzinna historia :) Dla Andrzeja Seweryna warto oglądnąć :)

Zwiastun wygląda naprawdę dobrze i przyjemnie, będzie oglądane.

bGxAJFhj

Zupełnie szczerze jestem ciekaw roli Pana Andrzeja - jest to pewnego rodzaju wyjście ze swoich ram. Liczę, że serial będzie "ludzki" i skupi się na emocjach a nie na mocnym kultywowaniu osób drag. Wolę poznać doświadczenia i emocje związane z byciem drag queen i jaki to ma wpływ na życie osoby, która ma żonę i dziecko.

Jeśli sam serial tak dobry jak zwiastun to już mi się podoba :) Niektórym żyłka pęknie i dobrze.

Królowa | Oficjalny zwiastun | Netflix

Serial "Królowa" - kiedy premiera?

Królowa, którą Netflix opisuje jako "optymistyczną, pełną nadziei, poczucia humoru opowieść o odkupieniu, a także obalaniu stereotypów", zadebiutuje 23 czerwca. Pomysłodawcą serialu jest Arni Olafur Asgeirsson. W Królowej przy Andrzeju Sewerynie zobaczymy popisy aktorskie m.in. Marii Peszek, Julii Chętnickiej, Antoniego Pawlikowskiego, Pawła Koślika czy Piotra Witkowskiego. Czekamy z niecierpliwością!

bGxAJFhp

Źródła: rozrywka.radiozet.pl/wirtualnemedia.pl

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Jelonek Bambi jako maszyna do zabijania. To będzie horror roku?