50 tys. dol. uleczy złamane serce? Fan Drake'a miał okazję się przekonać
Na koncercie w Miami Drake wyjątkowo był hojny dla fana, nie dla fanki. Niewykorzystany bilet zwrócił się z grubą nawiązką.
Drake ma w zwyczaju dawać luksusowe prezenty kobietom obecnym na jego koncertach. Tym razem postanowił jednak obdarować fana, który spodziewał się być na koncercie z dziewczyną.
Podobne
- The Eras Tour. Jak będzie wyglądał koncert w Polsce po zmianach?
- Drake wydziarał sobie twarz. Wybrał arabski napis
- One Direction wracają? 5 piosenek, jakie chcielibyśmy usłyszeć na reunion zespołu
- Występ Sabriny Carpenter. Pokazała nową pozycję do "Juno"
- Przemiana Damiano Davida. Od rockmana do Harry'ego Stylesa z włoskiego AliExpress
Podczas występu pod koniec września w Miami, artysta zauważył, że jeden z widzów trzymał tabliczkę z napisem: "Wydałem wszystkie oszczędności na bilety dla mnie i mojej byłej, ale 'Honestly, Nevermind' (szczerze mówiąc, nieważne), 'It's Her Loss' (to jej strata)". Znak nawiązywał do tytułów utworu i płyty Drake'a.
50 tys. dolarów od Drake'a na otarcie łez
"To dobry znak do wybrania dziś wieczór" - powiedział Drake. "Zazwyczaj robię coś miłego dla kobiety". "Więc nie przyszła dziś z tobą?" - zwrócił się do fana. "Co jest z nią k***a nie tak?" Gdy tłum zaczął reagować wrogością, Drake uciszył przyśpiewkę "f**k that b***h!". "Spokojnie, trochę za agresywnie" - mitygował publiczność.
Następnie zwycięzca Grammy dodał: "Wiesz co? Ona poczuje się dziś naprawdę ch****o, bo dam ci 50 opasek (tysięcy dollarów), więc będziesz mógł przed nią flexować. Tak to dziś zrobimy, wielkoludzie! To twoja noc! I nie powiem tego tak, jak wszyscy to powiedzieliście, ale p*****ć tę młodą damę".
Drake rozdaje fanom hojne prezenty podczas trasy It's All A Blur Tour. Wręczał już luksusowe torby od Chanel i Hermès, obiecał też młodej parze, że zapłaci za ich podróż poślubną na Bahamy.
Źródło: billboard.com
Popularne
- Kto wygrał "Twoje 5 Minut 3"? Szalony finał talent show Friza
- Znamy finalistów "Twoje 5 Minut 3". Decyzja jury zaskoczyła widzów
- Quebonafide zagra dwa ostatnie koncerty. Co w pożegnalnym merchu?
- Klaudia Sadownik zerwała z chłopakiem? Detektywi węszą kolejne rozstanie
- Album "Północ/Południe" Quebonafide do kupienia. Ile kosztuje?
- Bilety na ostatni koncert Quebonafide zupełnie za darmo. Wystarczy apka InPost
- "To dziwna praca". Allie X o szukaniu siebie i kulisach kariery [WYWIAD]
- Jeff Bezos na swoje wesele wynajął... Wenecję? "Skoro cię stać, płać wyższe podatki"
- Salt Wave by Porsche. Easy life na festiwalu - balans między muzyką i chillem