Zdenerwowali sąsiadów. W ramach odwetu narobią na wycieraczkę?
Sprzeczki pomiędzy sąsiadami były, są i będą. Nie zawsze mieszkańcy bloku żyją w pokoju i harmonii. Lokatorzy tej klatki usłyszeli niecodzienną groźbę. Ich wycieraczki są w niebezpieczeństwie. Pewien mężczyzna, zamiast się przejąć, podarował im papier toaletowy.
Sąsiedzi często żyją jak pies z kotem - nawet drobne różnice w codziennym funkcjonowaniu mogą prowadzić do nieporozumień i konfliktów. Hałas, sposób użytkowania wspólnej przestrzeni czy odmienne podejście do porządku potrafią stać się źródłem narastających napięć. Czasem wystarczy głośniejsza muzyka, inne godziny aktywności czy niewłaściwe parkowanie, by relacje zaczęły się psuć. Mieszkańcy tego bloku mają naprawdę burzliwe kontakty. Jeden z lokatorów grozi innym fekaliami.
Podobne
- Fausti i matma nie idą w parze. Żenująca wpadka influencerki
- Polska świat dominacja. "Przez twe oczy zielone" w najdroższej kawiarni na świecie
- Polak na własne oczy zobaczył Wrota Piekieł. "To było moje marzenie"
- "Trzask me by your name". Na Wattpadzie simpują do Rafała Trzaskowskiego
- W Polsce zakwitł wyjątkowy kwiat. Śmierdzi zgniłym mięsem
Zdenerwowani mieszkańcy bloku grożą fekaliami
Pewna internautka opublikowała post, w którym poskarżyła się na zachowanie mieszkańców jej bloku. Na portalu X napisała: "ludzie w mojej klatce to stan umysłu, a wyjechałam tylko na weekend". Pod tajemniczym opisem wstawiła wymowne zdjęcie ogłoszenia stworzonego przez najprawdopodobniej jednego z jej sąsiadów: "Sąsiadów z drugiego piętra, którzy zostawili igliwie opadłe z choinki pod naszymi drzwiami informujemy, że posprzątaliśmy. Uważamy, że zostawienie takiego bałaganu jest szczytem niechlujstwa, a zrzucanie podejrzeń na nas, szczytem bezczelności".
W dalszej części ogłoszenia możemy przeczytać, że odkryli, kto dopuścił się haniebnego czynu, ponieważ sprawdza zatarł ślady niedokładnie. Na koniec mieszkaniec zagroził, że jeśli kiedykolwiek sytuacja się powtórzy: "następnym razem narobimy wam na wycieraczkę i poprosimy o papier toaletowy".
Lokator chce zobaczyć show
Zdenerwowani mieszkańcy bardzo szybko doczekali się odpowiedzi na swoje ogłoszenie. Pewien śmieszek postanowił podarować im papier toaletowy i zachęcić do załatwienia się na wycieraczkę: "Sąsiedzi, to nie ja, ale jako koneser widowisk o charakterze patologicznym, udostępniam papier toaletowy i proszę o to, by jak najszybciej dostarczyć mi rozrywki".
Popularne
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Bagi na liście Forbes 30 under 30. Znalazł się tam szybciej od Friza
- Polka zmarła na egzotycznej wyspie. Miała 27 lat i żywiła się wyłącznie owocami
- Taki przyjaciel to skarb? Patec wpłacił gigantyczną kaucję za OjWojtka
- Antyki, czyli kuchnia babci na TikToku. Wywiad z ikonicznym twórcą
- Fotograf oskarżył Jeleniewską o kradzież zdjęcia. "To jest po prostu patologia"
- Nikita i Cameraboy rozstali się? Mocny statement krąży w sieci
- Prankował obcych ludzi strzykawką. Teraz tego żałuje