Youtuber dzięki filmowi znalazł miłość życia

Youtuber żalił się, że jest brzydki. Dzięki filmowi znalazł miłość życia

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,12.01.2024 18:30

Szwedzki youtuber David, prowadzący kanał "Never Give Up", zaskoczył swoich fanów pozytywną informacją. Twórca internetowy ogłosił, że po pięciu latach od wzruszającego filmiku o swoich kompleksach, znalazł miłość swojego życia!

Pięć lat temu David podzielił się swoją historią na kanale "Never Give Up", otwarcie opowiadając o swoich kompleksach i poszukując podobnych do siebie osób. Rok temu jedna z dziewczyn, zafascynowana jego historią, skomentowała filmik, co zapoczątkowało ich niesamowitą historię miłosną.

Being ugly : My Experience

Właściwie uważam, że jesteś całkiem uroczy. Mówię poważnie

- skomentowała Juliana.
Komentarz Juli
Komentarz Juli (YouTube)

Po wymianie komplementów dziewczyna skontaktowała się z Davidem przez Discorda. Po wielu rozmowach online para postanowiła spotkać się IRL. Z tego pierwszej randki zrodziła się prawdziwa miłość, która niedawno zaowocowała ślubem!

My Wife.

David i Juliana, teraz już jako małżeństwo, kontynuują publikację materiałów wideo na kanale "Never Give Up", tym razem jednak w towarzystwie drugiej połowy. Ich historia udowadnia, że internetowe spotkania mogą przekształcić się w trwałe i piękne relacje. Still a better love story than "Twilight".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0