Tiktokerka uważa, że wygląda zbyt dobrze na myślenie osób z małego miasteczka

"Wyglądam za dobrze". Tiktokerka boi się powrotów do rodzinnego miasteczka

Źródło zdjęć: © @canva
Marta Grzeszczuk,
10.07.2024 17:15

Tiktokerka została skrytykowana za patrzenie z góry na mieszkańców rodzinnej miejscowości. Są jednak osoby, które zgadzają się z jej opinią, że takie społeczności są bardziej oceniające.

Tiktokerka Sandra Bilińska nie miała do tej pory szerokiego grona obserwujących. Jej profil na aplikacji śledzi 850 osób. Jednak jedno z niedawnych nagrań młodej kobiety poniosło się ostatnio na portalu X. Osoba, która je udostępniła stwierdziła: "Jak ja nienawidzę tego typu klasizmu".

Tiktokerka wygląda za dobrze jak na małomiasteczkowe myślenie?

W filmiku na TikToku Bilińska pokazuje oryginalny makijaż oczu z białym tuszem do rzęs. Nagranie, które zostało już usunięte z jej proflu, opisała tekstem: "Jak to jest, że mieszkając w większym mieście, nigdy nie wstydzę się wyjść na ulicę, a gdy wracam z dworca w mojej malusiej miejscowości to mega się stresuję tym, że wyglądam zbyt dobrze jak na ich małomiasteczkowe myślenie?".

trwa ładowanie posta...

Z jednej strony Bilińska została dość bezwzględnie skrytykowana przez osoby komentujące jej rozterki na portalu X. Przede wszystkim wiele osób podkreślało ironię sytuacji. Tiktokerka czując się oceniana w swojej rodzinnej miejscowości, postanowiła poradzić sobie z tym faktem wrzucając na TikToka nagranie przypisujące jej mieszkańcom "małomiasteczkowe myślenie". Część komentujących zauważała również, że główną różnicą może tu być brak anonimowości, która jest częścią mieszkania w większych aglomeracjach.

Pod oryginalnym filmikiem na TikToku wiele osób zgodziło się z odczuciami jego autorki. Jedna z nich napisała: "Boję się, że pomyślą, że uważam się za lepszą od nich, bo nawet chodzę inaczej, mówię inaczej bez cech gwary, bardziej się stroję… a jedyne co mnie różni od nich to antyklerykalizm i brak głosu na PiS". Bilińska odpowiedziała: "Kocham moje miasteczko ale czasem mentalność ludzi, którzy tam mieszkają mnie przytłacza, dlaczego są tacy oceniający?".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Inna osoba komentująca zuważyła: "To nie ci ludzie mają małomiasteczkowe myślenie...". Autorka posta odpowiedziała: "To tylko TikTok. Chodzi o to, że w mojej małej miejscowości bardzo oceniają... nie przejmuję się tym i i tak chodzę tak jak chcę, ale musiałam przywyknąć". Na komentarz: "Bardzo przykre że przejmujecie się tym co powiedzą o was nieznaczące dla was osoby" Bilińska odpisała: "Właśnie w moim miasteczku są znaczące dla mnie osoby... a w większym mieście czuję się komfortowo, bez opinii ludzi, których znam".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0