Kanye West zaskoczył niskimi cenami

Wszystko za 20 dolców. Kanye West zaskoczył niskimi cenami

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,12.02.2024 14:15

Kanye West wycenił wszystkie towary z merchu "Vultures 1" na 20 dolarów. Jest pewien haczyk.

Kanye West ponownie zszokował fanów. Kontrowersyjny raper i producent tym razem nie rzucał żadnymi antysemickimi hasłami ani nie paradował po mieście ze swoją roznegliżowaną żoną Biancą Censori. Ye po prostu wyjątkowo nisko wycenił cały merch, który dropnął wraz z premierą krążka "Vultures 1".

10 lutego ukazał się album "Vultures 1" autorstwa hiphopowego superduetu ¥$. W jego skład wchodzą Kanye West oraz Ty Dolla Sign. Jest to pierwszy album Ye od wydania "Dondy" w 2021 r. i pierwszy, który ukazał się od czasu jego oburzających wypowiedzi publicznych.

Na "Vultures 1" znalazło się wielu gości. Obok Westa i Ty Dolla Signa w kawałkach możemy usłyszeć takich artystów jak: Playboi Carti, Travis Scott, Freddie Gibbs, Quavo czy Chris Brown. W jednym z utworów występuje także córka Westa - North.

U Ye wszystko po 20 dolarów

Z okazji premiery płyty w sklepie Yeezy możemy dostać koszulki, longsleevy, portki, topy, a nawet nowo wydane Yeezy Pods (składane skarpetobuty) w cenie 20 dol. (82 zł). To, co wydaje się hojnym gestem ze strony artysty, staje się także powodem do frustracji dla niektórych jego oddanych fanów. Ci, którzy niedawno zapłacili pełną cenę za gadżety, nie są zadowoleni.

"Zapłaciłem 200 dolarów za podsy, a teraz kosztują 20 dolarów. Czy to jakiś pieprzony żart?" - zastanawiał się zawiedziony fan.

trwa ładowanie posta...

Koszt wysyłki może zniechęcić do zamówienia

Jednakże, choć cena produktów wydaje się kusząco niska, niektórzy spostrzegli pewien haczyk. Mianowicie wysyłka produktów, szczególnie za granicę, może sporo kosztować.

"Zamierzałem złożyć zamówienie, ale kiedy zobaczyłem, że wysyłka wynosi 50 dolarów, zmieniłem zdanie" - punktował jeden z fanów.

Rzeczywiście na przykład za wysyłkę do Polski trzeba zapłacić około 300 zł. Wysoka cena wysyłki może być powodem do zaniechania zakupów dla niektórych fanów, ale dla innych rozwiązaniem tego problemu może być złożenie się ze znajomymi na pokrycie kosztów przesyłki.

Kontrowersje wokół Kanye Westa

W międzyczasie inni fani wysnuli teorię, że ceny produktów miały uczcić 20-lecie debiutanckiego albumu Kanyego - "The College Dropout". Zauważyli również, że Ye przeszedł od tamtego czasu ogromną, lecz niekoniecznie dobrą, przemianę.

West opublikował też nową wersję okładki "Vultures 1". Maska hokejowa w stylu Jasona Vorheesa została zmieniona z białej na czarną. Nie była to jednak zmiana, na którą liczyli bardziej umiarkowani fani. Wielu nadal ma problemy ze skąpo odzianą Biancą Censori, która również pojawia się na okładce.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0