VMA's 2023 rozdano 12 września w New Jersey

VMAs 2023. Taylor Swift odpięła wrotki, Jungkook przeszedł do historii

Źródło zdjęć: © @X, @YouTube
Marta Grzeszczuk,
13.09.2023 11:30

MTV Video Music Awards 2023 wręczone. Taylor Swift "ukradła" galę rozdania nagród w New Jersey.

12 września w New Jersey po raz 39. wręczono MTV Video Music Awards (VMAs). Ceremonię drugi rok z rzędu poprowadziła Nicki Minaj. Raperka odebrała również statuetkę za najlepszy hip-hopowy utwór roku za "Super Freaky Girl". Na scenie wystąpili m.in: Olivia Rodrigo, Demi Lovato, Anitta (również w duecie z TXT), Doja Cat, Diddy i Shakira.

Taylor Swift wygrała VMAs 2023

trwa ładowanie posta...

Nikt nie bawił się na VMAs tak świetnie jak niewylewająca za kołnierz Taylor Swift. Artystka miała powody do celebracji, wygrała aż w dziewięciu kategoriach, w tym najważniejszych: "teledysk roku" i "utwór roku" (za "Anti-Hero") oraz "artysta_ka roku". Na mediach społecznościowych trendują filmy, na których Swift jest coraz bardziej "rozluźniona". Swifties masowo zmieniają swoje zdjęcia profilowe na konkretne ujęcie z gali.

Jungkook z pierwszą VMA dla K-popowego solisty

trwa ładowanie posta...

Jungkook z BTS jako pierwszy K-popowy solista w historii wygrał VMA w kategorii niededykowanej muzyce z Korei Południowej. Jego hit "SEVEN" z gościnnym występem raperki Letto zwyciężył w kategorii "najlepszy utwór lata". Artysta nie pojawił się na gali rozdania nagród. Na tsunami gratulacji od fanów, odpowiedział zdjęciem bez t-shirta, które wywołało jeszcze większe poruszenie wśród ARMYs.

Stray Kids - "S-Class" | 2023 VMAs

Po raz pierwszy na gali VMAs wystąpili Stray Kids. Zaprezentowali na żywo "S-CLASS", za który zgarnęli też statuetkę dla najlepszego kawałka K-popowego.

Cardi B feat. Megan Thee Stallion - "Bongos" | 2023 VMAs

Cardi B i Megan Thee Stalion po raz pierwszy zaprezentowały na żywo swój najnowszy singiel "Bongos". Ten występ na pewno można zaliczyć do highlightów wieczoru.

Måneskin - "HONEY (ARE U COMING?)" | 2023 VMAs

VMA dla najlepszego utworu rockowego powędrowała do Måneskin za "The Lonliest". "Głośne dzieciaki" z Włoch na gali wystąpiły ze swoim najnowszym singlem "HONEY (ARE YOU COMMING)?".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 41
  • emoji ogień - liczba głosów: 52
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Agnieszka,zgłoś
BTS Gratuluję JK POLSKIE ARMY na was czeka
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
Alabey,zgłoś
Gratuluję Jungkook i mam nadzieję że będziecie w Polsce z BTS, nie skończycie z odważną młodością. Są ludzie w moim kraju, którzy Was bardzo cenią. 🇵🇱 i Korea Południowa mają też wiele wspólnego (historia np.), nawet więcej niż się Wam zdaje, a młodość i odwaga nie zawsze są kwestią wieku. Bądźcie sobą do końca.. cokolwiek to znaczy. ❤
Odpowiedz
19Zgadzam się0Nie zgadzam się
RANDOMSTEJKA,zgłoś
Stan SKZ ❤️
Odpowiedz
18Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 11