x

Viki Gabor szokuje wyglądem? "Wygląda jak Niania Frania po sterydach"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
22.03.2024 18:00

Wiktoria Gabor, znana jako "Viki Gabor", opublikowała nowe zdjęcia na Instagramie. Piosenkarka zaprezentowała się w mocnym makijażu. Internauci nie poznali artystki. Wielu z nich krytykuje ją za nieadekwatny do wieku wygląd. Czy młoda gwiazda przejmuje się opinią innych?

Wiktoria Gabor, działająca pod pseudonimem "Viki Gabor", to polska piosenkarka i zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice Kids". Młoda artystka zdobyła popularność dzięki zajęciu pierwszego miejsca w konkursie Eurowizja Junior w 2019 r. Dziewczyna reprezentowała Polskę z piosenką "Superhero".

Jej energiczna osobowość przyciąga uwagę zarówno młodej, jak i starszej publiczności. Viki Gabor to nie tylko utalentowana wokalistka, ale także pozytywna postać w polskim showbiznesie. Niestety nie każdy jest przekonany do jej stylu bycia.

Jak Viki Gabor wyglądała na początku kariery?

Viki Gabor urodziła się 10 lipca 2007 r. Oznacza to, że gwiazda ma zaledwie 16 lat. Osoby, które śledzą piosenkarkę od samych początków jej kariery, wiedzą, jak bardzo się zmieniła. Dawniej praktycznie się nie malowała oraz stawiała na stonowane stylizacje. Obecnie ubiera się dużo odważniej i nie sposób zobaczyć ją bez pełnego make-upu.

trwa ładowanie posta...

Oczywiście wszystko to naturalna kolej rzeczy. Viki zaczynała śpiewać w bardzo młodym wieku. W "The Voice Kids" wystąpiła, gdy miała zaledwie 12 lat. Na przestrzeni czasu jej kariera nabrała ogromnego rozpędu.

Viki Gabor szokuje makijażem?

Viki Gabor 20 marca opublikowała nowe zdjęcia na Instagramie. Piosenkarka zdziwiła internautów mocnym makijażem. Wiele osób nie poznało młodej gwiazdy. Spadła na nią również masa nieprzychylnych komentarzy: "wygląda jak Niania Frania po sterydach, wygląda na 40 lat", "Błagam cię Boże, daj jej swojego blasku i nawróć to dziecko. Szatan porywa nasze dzieci. Makijaż zakrywa dusze człowieka i diabeł się cieszy", "nie poznałam jej totalnie", "nie poznałam, że to Viki Gabor", "wygląda jak 40-latka po pięciu kryzysach", "rozwala mnie fakt, że typiara jest młodsza ode mnie".

trwa ładowanie posta...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0