Travis Scott zaskoczył fanów? Otóż nie tym razem
W internecie pojawiło się nagranie, które rozbawiło fanów Travisa Scotta. Raper chciał zaskoczyć publiczność, więc zagrał piosenkę, która swoją premierę miała w 2015 r. Artysta był przekonany, że młodzi słuchacze nie będą znali starego singla, jednak tym razem to oni zrobili niespodziankę zagranicznej gwieździe.
Jacques Bermon Webster, działający pod pseudonimem "Travis Scott", to popularny amerykański raper. Można go znać z piosenek takich jak "SICKO MODE", "goosebumps" czy "HIGHEST IN THE ROOM". Artysta miał okazję współpracować z wieloma cenionymi osobami takimi jak Drake, Playboi Carti, 21 Savage, SZA, a nawet Beyonce. Na swoim koncie ma aż cztery albumy studyjne. Najnowszy z nich "Utopia" wydał w lipcu ubiegłego roku. Obecnie pracuje nad kolejną produkcją.
Travis Scott kończy Circus Maximus Tour
W październiku zeszłego roku Travis Scott wyruszył w trasę koncertową promującą płytę "Utopia". Circus Maximus Tour trwa ponad rok. Ostatni występ zaplanowany jest na 31 października 2024 r. W lipcu tego roku zawitał nawet do Krakowa. Jego polscy fani licznie wzięli udział w show zagranicznego artysty - wykupili wszystkie miejsca na Tauron Arenie. Podczas koncertu można usłyszeć takie hity jak "CIRCUS MAXIMUS", "FE!N", "TELEKINESIS", "NO BYSTANDERS" czy "MODERN JAM".
Raper chciał zaskoczyć fanów
Travis bez problemu wyprzedaje koncerty na gigantycznych obiektach. Jego fani są na tyle oddani, że ryzykuj udział w koncercie oraz własne zdrowie tylko, aby zobaczyć gwiazdę z bliska. Podczas jednego z ostatnich występów część osób przeskoczyła z trybun na płytę, żeby mieć jak najlepsze miejsca. Dla wielu skończyło się to na prawdę tragicznie.
Raper postanowił przetestować swoich fanów. Był pewny, że młoda publiczność "na 100 proc. nie zna" piosenki "Impossible". Stary singiel to utwór z płyty "Rodeo", która swoją premierę miała w 2015 r. Artysta nie docenił oddanych słuchaczy, ponieważ tłumnie wykrzyczeli słowa "mniej popularnej" piosenki.
Popularne
- Natalia Magical założyła niebieską platformę. Ile kosztuje miesięczny dostęp?
- Zbanowali ją z niebieskiej platformy. "Dwa tysiące obcych. Bez żadnych limitów"
- Cameraboy oszukuje pary młode? Nie wysłał im filmu ze ślubu
- Daniel Magical dostał bana na kicku. Już nie wróci na platformę?
- Cameraboy oburzony niebieską platformą Natalii? "Magical jest hipokrytą"
- Edzio Rap drugi raz wbił na O'Block. Nawinął z lokalsami (i przeżył)
- Jak smakuje nowy zestaw w KFC "Squid Game"? "Cena jest mega wysoka"
- Young Leosia i Kacper Błoński mają "dziecko". Ich wspólne lody już w sklepach
- Mochi OKIego już w sklepach. To jak gra w rosyjską ruletkę