Timbaland zachwycony muzyką Pawbeatsa

Timbaland podjarany muzyką Pawbeatsa. "Jesteś szalony!"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,22.05.2024 10:30

Podczas transmisji na żywo legenda muzyki Timbaland dał szansę młodym producentom na zaprezentowanie swoich talentów. Jednym z nich był Polak - Pawbeats, który swoim talentem zachwycił nie tylko publiczność, ale i samego amerykańskiego producenta.

Na oficjalnym profilu instagramowym Marcina Pawłowskiego "Pawbeatsa" pojawiło się ostatnio nowe story, które z pewnością zainteresowało jego fanów. Na krótkich nagraniach można zobaczyć fragment transmisji na żywo. Ich głównym bohaterem jest Timbaland, jedna z największych postaci w amerykańskim przemyśle muzycznym. To właśnie on przyczynił się do rozwoju solowej kariery Justina Timberlake'a, produkując jego albumy, począwszy od "FutureSex/LoveSounds". Timbaland jest również odpowiedzialny za promocję takich gwiazd jak Nelly Furtado, OneRepublic, a także za rozwinięcie kariery Missy Elliot.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mestosław: "Ślub wezmę w Brazylii i... w Polsce". Gdzie zamieszka z mężem i dzieckiem?

Pawbeats puścił Timbalandowi swoje kawałki

Timbaland na swoim live'ie na IG i TikToku sprawdzał bity od różnych producentów i artystów. Transmisje zobaczył Pawbeats, który złożył amerykańskiemu producentowi prośbę o dołączenie. Timbaland ją przyjął, dzięki czemu bydgoszczanin mógł pokazać mu swoje najlepsze kawałki.

Wbiłem dziś na live Timbalanda i puściłem kilka moich numerów i chyba nie ma lepszego motywacyjnego kopa - taki odzew od idola z czasów młodzieńczych rozwala mnie totalnie

- pochwalił się na IG Pawbeats.

Numery, które zaprezentował Pawbeats to "Każdej nocy" z Roxie Węgiel, "Insomnia" z Little Caprice i "Butterfly Wings" z Buslavem.

trwa ładowanie posta...

Timbaland zachwycony talentem Pawbeatsa

Reakcja Timbalanda? Szczęka opadła! Zachwycony talentem Pawbeatsa legendarny producent nie tylko obsypywał go komplementami, ale też zaobserwował go na swoich socialach. Na twarzy Amerykanina malowały się wszelkie możliwe pozytywne emocje - od uśmiechu, przez zaskoczenie, aż do wzruszenia i płaczu. Ewidentnie go zatkało: "jesteś szalony!" - powiedział do polskiego producenta Timbaland.

Roxie Węgiel, która nagrała wspólny utwór z Pawbeatsem, również była zaskoczona obrotem spraw. Wokalistka postanowiła podzielić się tą sytuacją ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Na story napisała:

Ale akcja. Pawbeats wbił na live. Timbaland płaczący do "Każdej nocy". Thank you. Wow. Can’t believe it

To ogromny sukces dla Pawbeatsa i dowód na jego niezwykły talent. Niezależnie od tego, czy Timbaland wskoczy z nim na jakąś wspólną produkcję, sam fakt uznania ze strony takiej ikony muzyki to ogromne wyróżnienie. Jeszcze raz wielkie gratsy dla Pawbeatsa za zasłużony sukces!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1