Tiktokerka nagrywa pod domem Genzie. Czy Friz powinien dzwonić na pały?

Tiktokerka nagrywa pod domem Genzie. Czy Friz powinien dzwonić na pały?

Źródło zdjęć: © X
Maja Kozłowska,
08.05.2024 17:00

Tiktokera aaawerka dodała serię filmików związaną z Frizem oraz Genzie. Dziewczyna stoi pod domem influencerów i udaje, że zapomniała kluczy.

Tiktokera aaawerka znalazła sposób na łatwe nabicie sobie followersów. Dziewczyna, którą na TikToku obserwuje aktualnie 15,7 tys. osób, więcej popularności chce ukręcić na Frizie i Genzie. Jej konto na Instagramie oczywiście jest prywatne - widzów z jednej platformy zachęca do przejścia na drugą dostępem do unikalnych treści.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Aaawerka dodała ostatnio kilka filmów, które mogą budzić pewien niepokój. Dziewczyna nakręca widzów, że wkrótce oficjalnie dołączy do Genzie, pojawi się w kolejnej edycji "Twoje 5 Minut" lub innym projekcie Friza. Nagrała kilka tiktoków spod bramy domu influencerów, co wzburzyło internautów. Co prawda adres domu Genzie, czyli willi, w której nagrywają członkowie projektu Friza, jest powszechnie znany - ma nawet własną pinezkę na internetowych mapach - lecz nie usprawiedliwia to zachowania, które podchodzi pod stalking.

trwa ładowanie posta...

Kłamie o spotkaniu z Frizem. Do przeróbki zdjęcia użyła AI

Tiktoki spod bramy domu Genzie to mało? Warto nadmienić, że dziewczyna nie jest już dzieckiem i przesiaduje przed chatą idoli. Trzeba przyznać, że to stresująca sytuacja - nie móc wyjść z własnego domu, widząc pod bramą oczekujących fanów.

trwa ładowanie posta...

To z resztą dopiero szczyt góry lodowej delulu, w jakim żyje aaawerka. Jej manipulacje poszły o krok dalej. Dziewczyna wrzuciła na prywatnego Instagrama zdjęcie z Frizem, które okazało się kompletnym fejkiem przerobionym z wykorzystaniem AI. Internauci są oburzeni i alarmują, by nie nabierać się na toksyczny i kłamliwy kontent aspirującej influencerki.

Komentatorzy zauważają, że największymi ofiarami zachowania dziewczyny oprócz GenzieFriza są również dzieci, do których trafiają treści aaawerki.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 0