Szafarowicz kontra Boniek

Szafarowicz odpalił się na Zbigniewa Bońka. Kipi z wściekłości

Źródło zdjęć: © Oskar Szafarowicz, Piętka Mieszko / AKPA, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.11.2023 09:45

Były prezes PZPN Zbigniew Boniek podpadł młodej gwieździe PiS Oskarowi Szafarowiczowi. Wystarczył ironiczny wpis na temat programu TVP.

Nie trzeba przesadnie się starać, aby zostać zauważonym przez Oskara Szafarowicza - studenta prawa na Uniwersytecie Warszawskim i działacza związanego z młodzieżówką PiS. Zbigniew Boniek napisał pięć słów na portalu X. Tyle wystarczyło, by znaleźć się na celowniku Szafarowicza.

Zacznijmy od początku. Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska była gościnią w TVP Info. Prowadzący program Bronisław Wildstein nie krył sympatii do rozmówczyni. Przedstawił ją jako "najważniejszy autorytet prawny w Polsce". Wiele osób może się nie zgodzić z takim peanem, zarzucając Trybunałowi Konstytucyjnemu upolitycznienie przez PiS i orzekanie godzące w prawa kobiet.

trwa ładowanie posta...

Boniek podpadł Szafarowiczowi. Zakpił z TVP

Laudacja Wildsteina na cześć Przyłębskiej zdobyła dużą popularność na portalu X. Internauci w żartobliwy sposób odnosili się do nagrania. Krótki film skomentował Zbigniew Boniek, jeden z najaktywniejszych użytkowników portalu.

"Kto to jest ten gość?" - zapytał były prezes PZPN, kpiąc z programu TVP. Tyle wystarczyło, by Oskar Szafarowicz niczym przyczajony tygrys ruszył do ataku w obronie prowadzącego z propagandowej telewizji.

trwa ładowanie posta...

Boniek zakpił z TVP. Podpadł Szafarowiczowi

"Ten GOŚĆ działał w opozycji demokratycznej, współpracował z KORem, zakładał Studencki Klub Solidarności w Krakowie, gdy Pan sączył trunki podczas audiencji u dyktatora PRL Jaruzelskiego!" - napisał Szafarowicz.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Boniek nie odpowiedział Szafarowiczowi. Trudno ocenić, czy dlatego, że był tak zdewastowany ripostą młodej gwiazdy PiS, czy dlatego, że miał to gdzieś. Raczej druga opcja, choć niczego nie można wykluczyć.

Zobacz też, co sądzą uczniowie o Tęczowym Piątku:

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 24
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 99
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 23
  • emoji kupka - liczba głosów: 299
Co Wy chcecie od Szafarowicza, fajny chłopak, umalowany, brwi zrobione, włosy także , zęby sie prostują...w sam raz asystent dla Macierewicza!!
Odpowiedz
10Zgadzam się0Nie zgadzam się
Jjjj,zgłoś
To nie mozliwe ze takich ludzi chroni prawo.
Odpowiedz
14Zgadzam się0Nie zgadzam się
jag.,zgłoś
Biedny dzieciak o nieokreslonej sexualnosci i poturbowany w dziecinstwie przez wyrqznie dysfunkcyjna rodzine. Wspolczuc trzeba.
Odpowiedz
33Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 310
Komentarze (310)
Powrót