Straszna śmierć znanej influencerki. Po posiłku poczuła się źle
Użytkownicy mediów społecznościowych są zdruzgotani informacją o śmierci Dominique Brown. Influencerka i popularyzatorka twórczości Disneya zmarła po tym, gdy została wprowadzona w błąd podczas świątecznej imprezy.
Dominique Brown prowadziła na Instagramie popularne konto, które było poświęcone bajkom Disneya. Influencerka zamieszczała relacje z parków rozrywki i premier nowym filmów. Współprowadziła też konto BlackGirlDisney, którego celem było łącznie czarnoskórych dziewczynek w społeczności skupionej wokół Disneya.
Podobne
- Chwila szczerości Taylora Lautnera. Obejrzysz więcej niż raz
- The Rock zachęca do śpiewania w kinach. To nowy trend?
- Nowy Mini Majk? Internet huczy po jednej zmianie w wyglądzie
- BBL Kylie Jenner. Co się stało z ciałem influencerki?
- "Taylor Swift: The Eras Tour". Piosenkarka zarobiła na filmie grube miliony
Do tragedii doszło na imprezie świątecznej w Los Angeles. Kobieta zjadła danie zawierające składnik, na który była uczulona. Dominique miała wcześniej poinformować obsługę, że nie może jeść orzeszków ziemnych, a mimo to potrawa je zawierała. Influencerka natychmiast po zjedzeniu dania poczuła się źle i poprosiła o zabranie jej do szpitala.
Śmierć Dominique Brown
Influencerka w swoim ostatnim wpisie na Instagramie pozuje w czapce Kubusia Puchatka. Jest uśmiechnięta i niezwykle podekscytowana, gdy informuje, że produkt jest dostępny do kupienia przez internet.
Pod zdjęciem możemy przeczytać m.in komentarz brata zmarłej influencerki: "Chcę poświęcić chwilę, aby podziękować jej rodzinie z mediów społecznościowych za okazanie tak wiele miłości i światła. Disney przynosił jej radość, podobnie jak społeczność fanów, która ją otaczała, to było coś niezwykłego. Będzie mi brakowało siostry, najlepszej przyjaciółki i jej zaraźliwego uśmiechu. Dziękuje wam szczerze, z całego serca".
Popularne
- Łzy i drżący głos. PashaBiceps stracił czworonożnego przyjaciela
- Lalka Anabelle wyruszyła w upiorne tour. Warrenowie ostrzegali, żeby jej nie ruszać
- Amsterdam zaprasza na rave na autostradzie. 9 godzin mocnego techno
- "Kocham cię". Justin Bieber w ogniu krytyki po słowach do 17-latki
- "Bambiszonki" dropnęły do sklepów. Ile kosztują chrupki bambi?
- Podejrzany o zabójstwo tiktokerki wrócił na miejsce zbrodni. Zostawił przerażający list
- Makabryczny widok na filmie Zoi Skubis. Influencerka się tłumaczy
- Mata przewiózł Marylę Rodowicz Mustangiem. Teledysk to totalny viral
- ChatGPT zamiast lekarza? Ekspert o nowym trendzie wśród Polaków [WYWIAD]