“Shrek 5” w 2025 r.

"Shrek 5" w 2025 r. Wpadka stażystki ujawniła datę

Źródło zdjęć: © NBCUniversal
Konrad SiwikKonrad Siwik,10.11.2023 14:30

Internet absolutnie oszalał po tym, jak pojawiły się pozornie uzasadnione doniesienia ujawniające datę premiery "Shreka 5". Wszystko przez wpadkę pewnej stażystki studia NBCUniversal.

"Shrek 5" zaczął zyskiwać na popularności po tym, jak do sieci wyciekł zrzut ekranu CV z LinkedIn od kobiety, która twierdzi, że pracowała w NBCUniversal. Stażystka ujawniła w nim, nad jakim projektem pracowała. Z przecieku wynika, że "Shrek 5" ma zostać wydany w 2025 r.

Kobieta zaznaczyła w CV, że w tym roku pracowała nad piątą częścią przygód zielonego ogra. W studiu miała zajmować się "generowaniem pomysłów na produkty konsumenckie". Wymieniła przy tym trzy tytuły, wśród których znalazł się "Shrek 5" z dopiskiem "DreamWorks Animation 2025".

Wyciek daty premiery filmu "Shrek 5"
Wyciek daty premiery filmu "Shrek 5" (X)

Trwają prace nad piątą częścią "Shreka"

Od czasu poniesienia się viralem daty premiery filmu stażystka wprowadziła zmiany w profilu na LinkedIn, usuwając wzmiankę o Shreku. NBCUniversal nie ogłosiło jeszcze oficjalnej daty premiery "Shreka 5", ale wcześniej wyszło na jaw, że prace nad filmem z oryginalną obsadą są już w toku.

- Nie różni się to zbytnio od procesu, który przeszliśmy z "Mario". Patrzysz na podstawowe elementy, które pokochali widzowie i robisz wszystko, co w twojej mocy, aby je uhonorować. Potem ciężko pracujesz, aby zbudować fabułę i nowe postacie, które zabiorą cię w zupełnie nowe miejsca. Oryginalna obsada jest tego ogromną częścią - zdradził w rozmowie z Variety prezes Illumination Chris Meledandri.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 29
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Osa🐝,zgłoś
Ale czad. Już się nie mogę doczekać 🥳🥳🥳
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się