"Puchatek: Krew i Miód" będzie miał sequel.

"Puchatek: Krew i miód 2". Nikt się nie spodziewał, nikt nie potrzebował?

Źródło zdjęć: © @jagged edge productions
Marta Grzeszczuk,
12.09.2023 17:15

"Puchatek: Krew i miód 2" jest już w produkcji. Czy będzie lepszy niż jedynka?

"Puchatek: Krew i miód" z 2023 r. zapowiadał się całkiem interesująco. Pomysł na horror był ciekawy. Film rozgrywał się, gdy dorosły Krzysztof Robin odkrywa, co stało się z przyjaciółmi z dzieciństwa, których porzucił w 100-milowym lesie.

Po premierze okazało się jednak, że film jest po prostu bardzo słaby. Na rottentomatoes.com ma ocenę 3 proc. na 100 możliwych od krytyków i 50 proc. od widzów.

Czy ktoś czeka na "Puchateka: Krew i miód 2"?

Ziba Adel napisała w "Times": "Rhys Frake-Waterfield bezcześci twoje dzieciństwo i ukochany klasyk AA Milne'a za pomocą słabo napisanego, tandetnie zrealizowanego, poniżej standardu slashera, którego artystyczne aspiracje nie wykraczają poza szybki zarobek".

ANOTHER ONE?! Winnie The Pooh: Blood And Honey 2 FIRST LOOK

Film rzeczywiście musiał swoje zarobić, gdyż właśnie pojawiła się zapowiedź sequela. "Dwójka" ma już być w produkcji, co jest tym bardziej niezręczne, że trwa strajk aktorów i scenarzystów w Hollywood i należący do związków zawodowych filmowcy nie pracują.

Reżyser Rhys Frake-Waterfield zapowiedział w "The Hollywood Reporter" większy budżet i więcej śmierci oraz nowego bohatera, który nie występował w pierwszej odsłonie - Tygryska. Przeprojektowany został też wizerunek Kubusia i Prosiaczka. Film ma mieć premierę w lutym 2024 r.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 13
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Prosiaczek przecież został zabity w jedynce
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się