Playboi Carti wróci do Adina Rossa

Playboi Carti wróci do Adina Rossa? Streamer zapowiada część drugą

Źródło zdjęć: © Getty Images
Konrad SiwikKonrad Siwik,07.02.2024 08:00

Adin Ross ujawnił, że ponownie połączy się z Playboi Cartim. Ich wcześniejszy stream, za który raperem miał otrzymać 2 mln dol. i Ferrari, nie podszedł fanom.

Gwiazda Kick Adin Ross po raz kolejny zaszokował społeczność internetową, ujawniając, że po niedawnej katastrofie ponownie połączy się z Playboi Cartim. Dla tych, którzy nie wiedzą, Adin Ross szturmem podbił internet 5 lutego 2024 r., kiedy ogłosił, że amerykański raper pojawi się na jego kanale.

Playboi Carti zawiódł fanów na streamie u Adina Rossa

Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Playboi Carti spóźnił się kilka godzin i spędził około 6 minut na transmisji na żywo, która - no cóż - została nagrana w charakterystycznym dla wampira półmroku. Sam raper miał na twarzy maskę. Sytuacja stała się jeszcze bardziej niezręczna, gdy Ross wręczył Cartiemu torbę pełną gotówki, która według fanów była warta 2 mln dol. Raper zgarnął hajs i po chwili opuścił transmisję.

Adin Ross & Playboi Carti FULL STREAM!

Podczas rozmowy telefonicznej z 21 Savage streamer ujawnił, że nie zapłacił pełnych 2 mln dol. ze względu na kilkugodzinne spóźnienie rapera. Niektóre źródła podają, że raper dostał ostatecznie 200 tys. dol.

Adin Ross zapowiedział kolejny stream z Playboi Cartim

Dzień po tych niefortunnych wydarzeniach Adin Ross udostępnił na X zrzut ekranu ze swojej rozmowy FaceTime z Playboi Carti. Streamer napisał: "Transmisja wkrótce. Część druga, właściwa droga dla fanów… odpowiemy na wszystkie pytania". Stwierdził również, że tym razem Kick nie zapłaci raperowi.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1