Young Multi stworzył teorię na temat albumów Maty

Nowa teoria na temat albumów Maty. Będzie kolejna płyta?

Źródło zdjęć: © Instagram: 33mata, Instagram: youngmulti / Instagram: 33mata, Instagram: youngmulti
Weronika Paliczka,
07.09.2023 12:15

Czy Mata ma w zapasie materiał na kolejną płytę? Takie przypuszczenia wysnuł Young Multi. Jego argumenty są przekonujące.

Czy po "<33" pojawi się nowy album? Choć najnowsza płyta Maty nie ujrzała jeszcze światła dziennego, to już teraz w internecie można odnaleźć teorie dotyczące przyszłości rapera. Po tym, jak Młody Matczak ogłosił odejście z SBM Label podczas SBM Festival, wiele osób zastanawia się, co dalej z jego karierą. Young Multi stworzył teorię, która przedstawia dalsze kroki Maty.

trwa ładowanie posta...

Nowa płyta Maty czai się za rogiem?

W teorii Young Multiego Mata nagrał "<33", ponieważ w jego kontrakcie znalazła się konkretna liczba wydanych w SBM Label płyt. Jak napisał Multi we wpisie na Facebooku: "Niektóre kawałki są takie, że masz wrażenie, jakby nie były dokończone, albo robione na siłę, po to by tylko zaliczyć kontrakt i uciec stamtąd, a tamte numery, które są bardziej dopracowane będą już na płycie, którą wyda sam."

Young Multi zwraca też uwagę na to, że utwór "Młody Paderewski" został wydany przez e-muzykę, a nie SBM. W komentarzach pod postem jeden z komentujących napisał, że Mata wydał już CBW i zapowiedział premierę "<33", a na premierę czeka album "Mata2040". Multi skomentował wypowiedź stwierdzeniem, że to mogłaby być prawda. "Obecna płyta miałaby być ukazaniem, jaką muzę chciałby robić, ale ludzie go nie rozumieją, a kolejna płyta będzie pod jego wytwórnią, w takim stylu jak 'Młody Paderewski', tak mi się wydaje".

Źródło: TurtleHype

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 19
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3