Jeff Bezos pokazał pierwsze biuro Amazon

Nostalgiczny Jeff Bezos. Ujawnił nagranie z pierwszego biura Amazon

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,06.11.2023 19:00

Jeff Bezos niedawno udostępnił nostalgiczny film na Instagramie, oferując wgląd w początki działalności Amazon w latach 90. Na nagraniu widzimy młodego Bezosa i jego pierwsze biuro.

Amazon jest dziś prawdziwym molochem należącym do wielkiej piątki najpopularniejszych firm technologicznych z biurami i magazynami rozrzuconymi po różnych częściach świata. Jednak prawie 30 lat temu cała firma mieściła się w niewielkiej kwaterze, którą możemy teraz zobaczyć dzięki uprzejmości jej założyciela.

Nagranie z pierwszego biura Amazon

Jeff Bezos opublikował na Instagramie nagranie z wnętrza pierwszego biura Amazon. W podpisie ujawnił, że założył firmę w swoim garażu w Seattle w 1994 r. Filmik został nakręcony przez jego tatę, który od samego początku stanowił duże wsparcie dla Bezosa.

trwa ładowanie posta...

"Seattle jest moim domem od 1994 r., kiedy to założyłem Amazon w garażu. To mój tata stoi za kamerą w tym filmie pokazującym pierwsze 'biuro' Amazona" - wskazuje Jeff Bezos.

Jeff Bezos wraca do Miami

Szef Amazona wspomina, że rodzice zawsze byli jego największymi zwolennikami. Niedawno przeprowadzili się z powrotem do Miami, gdzie mieszkali, gdy Jeff był jeszcze uczniem liceum. Z tego względu Bezos również planuje przeprowadzkę.

"Chcę być blisko moich rodziców, a Lauren i ja uwielbiamy Miami. Ponadto operacje Blue Origin coraz częściej przenoszą się na przylądek Canaveral. Z tego powodu planuję wrócić do Miami, opuszczając północno-zachodni Pacyfik" - tłumaczy Bezos.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

"Mieszkam w Seattle dłużej niż gdziekolwiek indziej i mam tu tak wiele niesamowitych wspomnień. Choć przeprowadzka jest ekscytująca, to dla mnie emocjonalna decyzja. Seattle, zawsze będziesz mieć kawałek mojego serca" - podsumował szef Amazona.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0