Mata i White 2115 wydają nowy, letni singiel. Znamy datę premiery "1 na 100"

Mata i White 2115 wydają nowy, letni singiel. Znamy datę premiery "1 na 100"

Źródło zdjęć: © TikTok
Maja Kozłowska,
10.07.2024 12:15

Mata i White 2115 weszli razem do studia i nie może skończyć się to inaczej niż kolejnym letniaczkiem, który z miejsca stanie się hymnem wakacji 2024. Czy będzie bujać? Musi.

MataŁajcior znowu łączą siły w duecie, który do tej pory jeszcze nie zawiódł fanów. Raperzy zgrabnie dostarczają publice paczki letnich przebojów: "Californię" dalej śpiewa się na plaży i przy ognisku, a "Schodków" wciąż nie nadgryzł ząb czasu i raz po raz można je usłyszeć gdzieś nad Wisłą. Wspólnych sukcesów, czyli numerów "Oh oh (Lalala)" i "La La La (Oh Oh)" też lepiej nie lekceważyć, bo w wakacyjnej playliście siadają idealnie - nawet, jeżeli ktoś nie żywi ciepłych uczuć do polskiego rapu.

Kolejny sezon pełen słońca naturalnie nie może obyć się bez nowego hitu od tych zawodników. Czy robiony dla funu, czy dla kasy - małe to ma znaczenie przy 30 stopniach Celsjusza, kiedy liczy się vibe i to, żeby muzyka bujała. Charakterystyczny pssst puszki, okulary, krem z filtrem i letniaczek sączący się z głośników - nic więcej nie trzeba.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

VIKI GABOR: Śmieszą mnie MEMY na mój temat, ale jest to DZIWNE

Mata i White 2115 wracają. "1 na 100" wkrótce na streamingach

Najnowszy singiel Maty i Łajciora ukaże się już 12 lipca, a piosenka już teraz jest agresywnie promowana w mediach społecznościowych. Dołączyła się do tego nawet Roxie Węgiel - czy to oznacza, że w jakiś sposób jest powiązana artystycznie ze zbliżającą się premierą? Może cameo w teledysku? Biorąc pod uwagę, że White 2115 zrepostował jej film - wydaje się to nawet prawdopodobne. Wspólny refren możemy wykluczyć - na TikToka wleciała już całość w wykonaniu Maty,

- Jesteś jedną na sto, bo to małe miasto. Zmieniłaś się dla mnie na blond, przyjechałaś taksą. Schodzę po Ciebie pod blok, bo nie możesz zasnąć. Tell me, baby, what you want, weźmiemy na raz to - rapuje artysta.

Potwierdzenia plotek doczekamy się zapewne dopiero w najbliższy piątek. Do tej pory fanom zostaje przesłuchiwanie fragmentu piosenki i nagrywanie filmików do dźwięku.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0